Liderler bayramı nerede geçirecekler?

Liderler bayramı nerede geçirecekler?.47408
  • Giriş : 07.12.2008 / 17:55:00

Bayramın gelmesiyle başkent Ankara sessizleşirken liderlerin bayram programı da belli oldu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Kulağındaki rahatsızlık sebebiyle Diyarbakır seyahatini iptal eden Cumhurbaşkanı Abdulllah Gül bayramı Ankara'da geçirecek. Başbakan Erdoğan Kurban Bayramı'nı İstanbul'da karşılarken CHP lideri Deniz Baykal bu bayramda da memleketi Antalya'ya da olacak.

Kurban Bayramı için Diyarbakır'a gitmesi beklenen Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, sağlık gerekçelerinden dolayı gezisini iptal etti. 2006 yılında geçirdiği kulak rahatsızlığının tekrarlaması üzerine 15 günlük tedavi süresi olan Cumhurbaşkanı Gül, bayramı Ankara'da geçirecek. Cumhurbaşkanı Gül'in bayram namazını Kocatepe Camii'nde kılması bekleniyor.

Cuma günü İstanbul'da yapılan Pakistan-Afganistan Zirvesi'ne katılmak için İstanbul'a giden Başbakan Erdoğan ise Kurban Bayramı'nı İstanbul'da karşılayacak.

MUHALEFET LİDERLERİ BAYRAMDA NEREDE OLACAK?

CHP Genel Başkanı Deniz Baykal Ramazan Bayramında olduğu bu bayramda da memleketi Antalya'da olacak. MHP Lideri Devlet Bahçeli ise bayramı Ankara'da geçirecek siyasilerden

Demokrat Parti lideri Süleyman Soylu bayramı İstanbul'da karşılarken, DSP Lideri Zeki Sezer bayramda Ankara'da olacak. Bayramı İstanbul'da geçirecek siyasilerden biri de Saadet Partisi lideri Numan Kurtulmuş. BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu da yine Ankara'da kalacak liderlerden...

Siyasi parti genel merkezlerinde bayramlaşma ise bayramın ikinci günü olacak. Siyasi parti heyetleri karşılıklı bayram ziyaretleri yapacak.

SAMANYOLU

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*