Liderlerin Bayram programı belli oldu

Liderlerin Bayram programı belli oldu .21368
  • Giriş : 10.10.2007 / 11:11:00

Siyasi hareketliliğin Ramazan Bayramı'nda azalmakla birlikte, bayramın ardından artarak devam etmesi bekleniyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Başkentte, Anayasa Değişikliği paketinin 21 Ekim'de halk oyuna sunulması öncesinde yaşanan siyasi hareketliliğin Ramazan Bayramı'nda azalmakla birlikte, bayramın ardından artarak devam etmesi bekleniyor.

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, TBMM Başkanı Köksal Toptan, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve siyasi parti liderlerinin bayram programı belli oldu.
Bayramın üçüncü günü kızını evlendirecek olan Cumhurbaşkanı Gül'ün bayramın birinci gününü Ankara'da geçirdikten sonra akşam saatlerinde düğünün yapılacağı İstanbul'a gideceği belirtildi. Gül'ün kızı Kübra Gül'ün düğününün, bayramın son günü çok sayıda siyasetçiyi İstanbul'da bir araya getirmesi bekleniyor.

TBMM Başkanı Köksal Toptan'ın, bayramı, seçim bölgesi Zonguldak'ta, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın ise İstanbul'da geçireceği öğrenildi.

CHP Genel Başkanı Deniz Baykal ise bayramı ailesiyle birlikte Antalya'da geçirecek.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, bayramda Ankara'da olacak. Bahçeli bayramın ikinci günü genel merkezde partililerle bayramlaşacak.

DSP Genel Başkanı Zeki Sezer ise bayram süresince Ankara'da bulunacak.

Bu arada, bayramın ikinci günü parti genel merkezlerinde, siyasilerin partililerle bayramlaşmaları ve siyasi parti yöneticilerin karşılıklı ziyaretleri nedeniyle hareketli bir gün yaşayacak.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious