"Lig ve kupa bizim"

  • Giriş : 19.01.2008 / 14:35:00

Beşiktaş havaya girdi. Yönetici Levent Erdoğan iddialı konuştu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Beşiktaş Kulübü Asbaşkanı Levent Erdoğan, takımın çok iyi durumda, futbolcuların da kendinden emin olduğunu belirterek, ''Bu sene Fortis Türkiye Kupası ve lig kupasını biz alacağız'' dedi.

Beşiktaş Kulübü Onursal Başkanı Süleyman Seba tarafından 1997 yılında açılışı yapılan Karacabey Beşiktaşlılar Derneği'nin 10. yıl dönümü kutlandı.

Erdoğan, şunları söyledi: ''Takımımız çok iyi durumda, futbolcularımız kendinden emin ve bu sene Fortis Türkiye Kupası ve lig kupasını biz alacağız. 15 gün içinde başkanımız Yıldırım Demirören açıklayacak ama basın mensupları duymadan ben size söylemek istiyorum; 19 Mayıs'ta çok fonksiyonlu, 24 saat hizmet verecek bir kapasiteye sahip stadyum temelini atacağız'' Karacabey Beşiktaşlılar Derneği'nin yıl dönümü yemeğine, Kulüpler Birliği Vakfı Müşaviri Gazeteci Turgut Koloğlugil, Beşiktaş Kulübü Yönetim Kurulu üyeleri Behçet Ümitlen ve Hakan Aksoy, kongre üyeleri Turgut Tümer ve Remzi Özdemir, Divan Üyesi ''Şifo'' lakaplı eski futbolcu Mehmet Özdilek, TSYD Yönetim Kurulu Üyesi Orhan Ertanhan ve çok sayıda taraftar katıldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious