Lig yeniden başlıyor

Lig yeniden başlıyor.9219
  • Giriş : 26.03.2009 / 14:52:00

Eskişehirspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, çok enteresan bir lig yaşandığını, ligin her hafta adeta yeniden başladığını söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Kırmızı-siyahlılar, milli takımın İspanya maçı nedeniyle lige verilen arayı değerlendirmek amacıyla Belek'te kampa girdi. Belek Arcadia Futbol Center'de antrenmana başlayan Eskişehirspor'un çalışması, aniden fındık büyüklüğünde dolu yağmaya başlayınca iptal edildi. Takım otele giderken, bir süre sonra dolu ve yağmurun durması üzerine teknik direktör Rıza Çalımbay, takımı yol kenarındaki ormanda bir süre çalıştırdı.

Rıza Çalımbay, çalışma açısından Belek'in iyi bir yer olduğuna dikkati çekerek, ''Milli maç nedeniyle verilen arada maç yapmak ve maç eksiği bulunan arkadaşlarımızı görmek açısından burası iyi bir yer. Antalya'da iki maç yapacağız. 29 Mart'ta Eskişehir'e döneceğiz. Sakatlığı ciddi olan arkadaşımız yok. Bu arayı iyi değerlendirmek istiyoruz'' dedi.

Çalımbay, bakıldığı zaman karmakarışık bir lig gördüklerine işaret ederek, şunları söyledi:

''Çok istikrarsız, çok enteresan bir lig yaşanıyor. Bana göre lig her hafta yeniden başlıyor. Bu hafta ligde yukarıya baktığımızda bütün takımlar puan kaybetti. Biri kazansaydı çok büyük avantaj kazanacaktı. Ama hepsi puan kaybetti. Aşağısı da öyle. Herkesin herkesi yenebileceği bir lig yaşanıyor. Bana göre son 3 haftaya kadar lig böyle devam edecektir.''

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*