"Ligi şaibesiz bitirdik"

  • Giriş : 27.05.2007 / 12:28:00

Sakaryaspor Kulübü Başkanı Recep Hacıeyüpoğlu, ligi şaibesiz bitirdiklerini belirtti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Sakaryaspor Kulübü Başkanı Recep Hacıeyüpoğlu, Süper Lige haftalar öncesinden veda etmelerine karşın hiç bir şaibeye mahal vermeden ligi tamamladıklarını söyledi.
Hacıeyüpoğlu CİHAN muhabirine yaptığı açıklamada, ligin son maçında Çaykur Rizespor karşısında şaibe söylentilerinden uzak ciddi bir oyun sahaya yansıttıklarını belirtti. Lige karşı sorumluluklarını yerine getirdiklerini kaydeden Hacıeyüpoğlu: "Biz hafta içerisinde de beyanatlarımızda Rizespor karşısına ciddi bir kadroyla çıkacağımızı söylemiştik. Güçlü ve ciddi bir kadroyla çıktık. Bizde lige galibiyetle veda etmek istiyorduk. Futbolcularımız ciddi bir mücadele gösterdi. Onları kutluyorum. Düşmemiz haftalar öncesinden kesinleşmişti. Maçlarımızı şaibeye mahal bırakmadan tamamladık. Ligi onurlu mücadele ederek bitirdik." dedi.

İkinci ligin planlamasına erken başladıklarını anlatan Hacıeyüpoğlu, yabancı oyunculardan Carlos'la birlikte kiralık oynayan sözleşmesi biten Cangele ve Capurro'nun takımdan ayrılacağını vurguladı. Martinez, Graf ve Baba Adamu'nun takımda kalması yönünde düşüncelerinin bulunduğunu dile getiren Hacıeyüpoğlu, teklif gelmesi durumunda kulübün menfaatleri doğrultusunda bu futbolcuları satabileceklerini söyledi.

Gelecek yıl takımı Süper Lige tekrar taşıyacak kadroyu oluşturmak için çalıştıklarını anlatan Hacıeyüpoğlu, Şaban Yıldırım ile yola devam edip etmeyeceklerinin ise önümüzdeki günlerde belli olacağını belirtti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious