Liglerde haftanın maçları

Liglerde haftanın maçları.12952
  • Giriş : 25.04.2008 / 12:07:00

Turkcell Süper Lig ve Bank Asya 1. Lig'e 32. hafta karşılaşmalarıyla devam edilirken, TFF 2. Lig Yükselme Grubu'nda 15. hafta, TFF 2. Lig klasman gruplarında 11. hafta, TFF 3. Lig'de de haftanın maçları yapılacak.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maçlarının programı şöyle:

-TURKCELL SÜPER LİG-

Yarın:

19.00 Kasımpaşa-Ankaragücü (Recep Tayyip Erdoğan)

19.00 Kayserispor-Çaykur Rizespor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Atatürk)

19.00 Denizlispor-Sivasspor (Denizli Atatürk)

19.00 Vestel Manisaspor-Konyaspor (Manisa 19 Mayıs)

19.00 Gaziantepspor-Trabzonspor (Kamil Ocak)

19.00 Beşiktaş-Bursaspor (Adana 5 Ocak - Cezalı)

19.00 Gençlerbirliği-İstanbul Büyükşehir Belediyespor (Ankara 19 Mayıs)

19.00 Ankaraspor-Gençlerbirliği OFTAŞ Spor (Yenikent ASAŞ)

27 Nisan Pazar:

19.00 Galatasaray-Fenerbahçe (Ali Sami Yen)

-BANK ASYA 1. LİG-

27 Nisan Pazar:

14.00 Eskişehirspor-Orduspor (Eskişehir Atatürk)

14.00 Elazığspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Elazığ Atatürk-Seyircisiz)

14.00 Antalyaspor-Diyarbakırspor (Antalya Atatürk)

14.00 Mardinspor-Boluspor (Mardin 21 Kasım)

14.00 Sakaryaspor-İstanbulspor (Sakarya Atatürk-Seyircisiz)

14.00 Malatyaspor-Karşıyaka (Malatya İnönü)

14.00 Kartalspor-Kocaelispor (Kartal)

14.00 Giresunspor-Kayseri Erciyesspor (Giresun Atatürk)

28 Nisan Pazartesi:

19.00 Altay-Samsunspor (İzmir Alsancak)

-TFF 2. LİG YÜKSELME GRUBU-

27 Nisan Pazar:

15.30 Etimesgut Şekerspor-Kardemir Karabükspor (OSTİM)

15.30 Erzurumspor-Pendikspor (Erzurum Cemal Gürsel)

15.30 Mersin İdmanyurdu-Tarsus İdmanyurdu (Tevfik Sırrı Gür)

15.30 Dardanelspor-Adanaspor (Çanakkale 18 Mart)

15.30 Adana Demirspor-Gaziosmanpaşaspor (Adana 5 Ocak-Seyircisiz)
-TFF 2. LİG KLASMAN GRUBU-

1. Grup

-------

Yarın:

15.30 Gebzespor-Bozüyükspor (Gebze İlçe)

27 Nisan Pazar:

15.30 İnegölspor-Zeytinburnuspor (İnegöl İlçe)

15.30 Sarıyer-Eyüpspor (Çayırbaşı)

15.30 Fatih Karagümrük-Güngören Belediyespor (Vefa)

2. Grup

-------

Yarın:

15.30 İzmirspor-Uşakspor (İzmir Atatürk)

27 Nisan Pazar:

15.30 Turgutluspor-Alanyaspor (Turgutlu 7 Eylül)

15.30 Afyonkarahisarspor-Fethiyespor (Afyon Atatürk)

15.30 Marmaris Belediyespor-Bucaspor (Marmaris İlçe)

3. Grup

-------

27 Nisan Pazar:

15.30 İstanbul Maltepespor-Kırıkkalespor (İstanbul Maltepe)

15.30 Tepecik Belediyespor-Türk Telekomspor (Tepecik)

15.30 BUGSAŞ Spor-Yeni Kırşehirspor (Sincan İlçe)

15.30 Alibeyköyspor-Küçükköyspor (Eyüp)

4. Grup

-------

27 Nisan Pazar:

15.30 Erzincanspor-Çankırı Belediyespor (Erzincan 13 Şubat)

15.30 Akçaabat Sebatspor-Değirmenderespor (Akçaabat Fatih)

15.30 Yimpaş Yozgatspor-Arsinspor (Yozgat Şehir)

15.30 Araklıspor-Pazarspor (Araklı İlçe)

5. Grup

-------

27 Nisan Pazar:

15.30 Kahramanmaraşspor-GASKİ Spor (Hanefi Mahçiçek)

15.30 Hatayspor-Şanlıurfaspor (Hatay Atatürk)

15.30 Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi DİSKİ Spor-İskenderun Demirçelikspor (Diyarbakır Atatürk)

15.30 Şanlıurfa Belediyespor-Adıyamanspor (Şanlıurfa 11 Nisan)

-TFF 3. LİG-

1. Grup

-------

27 Nisan Pazar:

15.30 Batman Belediyespor-Nusaybin Demirspor (Batman 16 Mayıs-Seyircisiz)

15.30 Siirtspor-Batman Petrolspor (Siirt Atatürk-Seyircisiz)

15.30 Aksarayspor-Cizrespor (Aksaray Atatürk)

15.30 Belediye Vanspor-Bingöl Belediyespor (Van Atatürk)

15.30 Şırnakspor-Mezitlispor (Şırnak Şehir)

15.30 Ceyhanspor-Malatya Belediyespor (Ceyhan İlçe)

15.30 Diyarbakır Kayapınar Belediyespor-Kilis Belediyespor (Seyrantepe İlçe)

15.30 Antakyaspor-Karsspor (İskenderun 5 Temmuz)

2. Grup

-------

27 Nisan Pazar:

15.30 Keçiörengücü-Bafra Belediyespor (Keçiören Aktepe)

15.30 Ankara Demirspor-Gümüşhanespor (Cebeci İnönü)

15.30 Çorumspor-Artvin Hopaspor (Turhan Kılıççıoğlu)

15.30 Bağlum Belediyespor-Tarım Kredispor (Bağlum Belediye)

15.30 Ünyespor-Bulancakspor (Ünye İlçe)

15.30 Ofspor-Tokatspor (Of İlçe)

15.30 Demirçelik Divriğispor-Sürmenespor (Divhan Atatürk)

15.30 Gazi Belediyespor-Kastamonuspor (Samsun Gazi)

3. Grup

-------

27 Nisan Pazar:

15.30 Ispartaspor-Torbalıspor (Isparta Atatürk)

15.30 Nazilli Belediyespor-Nilüfer Belediyespor (Nazilli İlçe)

15.30 Altınordu-Yeni Ereğlispor (İzmir Alsancak)

15.30 Kütahyaspor-Denizli Belediyespor (Dumlupınar)

15.30 Balıkesirspor-Tavşanlı Belediyesi TKİ Linyitspor (Balıkesir Atatürk)

15.30 Aliağa Belediyespor-Akhisar Belediyespor (Aliağa Belediye)

15.30 OYAK Renault-Aydınspor (Veledrom İç Saha)

15.30 Konya Şekerspor-Muğlaspor (Recep Konuk Tesisleri)

4. Grup

-------

27 Nisan Pazar:

15.30 Beykoz 1908-Orhangazispor (Beykoz)

15.30 Beylerbeyi-Zonguldakspor (Beylerbeyi 75. Yıl)

15.30 Darıca Gençlerbirliği-Anadolu Üsküdar 1908 (Darıca İlçe)

15.30 Küçükçekmecespor-Yalovaspor (Küçükçekmece)

15.30 Gölcükspor-Yıldırım Bosnaspor (İhsaniye)

15.30 Bilecikspor-Bursa Merinosspor (Edebali)

15.30 Orhangazi Gençlerbirliği-Mustafakemalpaşaspor (Orhangazi İlçe)

15.30 Körfez Belediyespor-Lüleburgazspor (Alparslan Türkeş)

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious