Liglerde haftanın programı

Liglerde haftanın programı.14920
  • Giriş : 19.09.2008 / 11:22:00

Futbolda Turkcell Süper Lig, Bank Asya 1. Lig ve TFF 2. Lig'de 4., TFF 3. Lig'de ise 3. hafta maçları yapılacak. Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın programı şöyle:

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


TURKCELL SÜPER LİG-

Bugün:

21.00 Denizlispor-Trabzonspor (Denizli Atatürk)

Yarın:

20.00 Eskişehirspor-Sivasspor (Eskişehir Atatürk)

20.00 Ankaragücü-İstanbul Büyükşehir Belediyespor (Ankara 19 Mayıs)

21.00 Fenerbahçe-Gençlerbirliği (Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu)

21 Eylül Pazar:

19.00 Kocaelispor-Galatasaray (Kocaeli İsmetpaşa)

20.00 Ankaraspor-Hacettepe (Yenikent ASAŞ)

20.00 Bursaspor-Kayserispor (Bursa Atatürk)

20.00 Antalyaspor-Konyaspor (Adana 5 Ocak-Cezalı)

21.45 Beşiktaş-Gaziantepspor (BJK İnönü)

-BANK ASYA 1. LİG-

Yarın:

15.00 Kartalspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Kartal)

15.00 Orduspor-Malatyaspor (Ordu 19 Eylül)

20.00 Adanaspor-Diyarbakırspor (Adana 5 Ocak)

20.30 Manisaspor-Kardemir Karabükspor (Manisa 19 Mayıs)

21 Eylül Pazar:

15.00 Boluspor-Çaykur Rizespor (Bolu Atatürk)

15.00 Güngören Belediyespor-Altay (Mimar Yahya Baş)

15.00 Giresunspor-Kasımpaşa (Giresun Atatürk)

20.00 Karşıyaka-Samsunspor (Alsancak)

22 Eylül Pazartesi:

20.00 Kayseri Erciyesspor-Sakaryaspor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Atatürk)

-TFF 2. LİG-

1. Grup

-------

21 Eylül Pazar:

16.00 Sarıyer-Darıca Gençlerbirliği (Çayırbaşı)

16.00 Pendikspor-Körfez Belediyespor (Pendik)

16.00 Dardanelspor-Beylerbeyi (Çanakkale 18 Mart)

16.00 Gebzespor-Bozüyükspor (Gebze İlçe)

16.00 Eyüpspor-Gaziosmanpaşaspor (Eyüp)

2. Grup

-------

21 Eylül Pazar:

16.00 Denizli Belediyespor-Altınoru (Denizli Atatürk)

16.00 Tarsus İdmanyurdu-Fethiyespor (Burhanettin Kocamaz)

16.00 Turgutlu-Alanyaspor (Turgutlu 7 Eylül)

16.00 Marmaris Belediye Gençlikspor-Afyonkarahisarspor (Marmaris İlçe)

16.00 Bucaspor-Adana Demirspor (Buca İlçe)

3. Grup

-------

21 Eylül Pazar:

16.00 İstanbul Maltepespor-Alibeyköyspor (Maltepe)

16.00 Kırşehirspor-Kırıkkalespor (Kırşehir Ahi)

16.00 Etimesgut Şekerspor-Mersin İdmanyurdu (OSTİM)

16.00 Konya Şekerspor-Beykoz 1908 (Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk)

16.00 Zeytinburnuspor-İstanbulspor (Zeytinburnu)

4. Grup

-------

21 Eylül Pazar:

16.00 Tokatspor-Trabzon Karadenizspor (Tokat Gaziosmanpaşa)

16.00 Çankırı Belediyespor-Arsinspor (Çankırı Atatürk)

16.00 Karsspor-Yimpaş Yozgatspor (Kars Şehir)

16.00 Ofspor-Çorumspor (Of İlçe)

16.00 Akçaabat Sebatspor-Pazarspor (Akçaabat Fatih)

5. Grup

-------

21 Eylül Pazar:

16.00 Şanlıurfaspor-Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi DİSKİ Spor (Şanlıurfa 11 Nisan)

16.00 GASKİ Spor-Şanlıurfa Belediyespor (GASKİ Spor Tesisleri)

16.00 İskenderun Demir Çelikspor-Elazığspor (İskenderun 5 Temmuz)

20.00 Malatya Belediyespor-Mardinspor (Malatya İnönü)

21.00 Belediye Vanspor-Adıyamanspor (Van Atatürk)

-TFF 3. LİG-

1. Grup

-------

21 Eylül Pazar:

16.00 Yalovaspor-Tepecik Belediyespor (Yalova Atatürk)

16.00 Fatih Karagümrük-Yıldırım Bosnaspor (Vefa)

16.00 Küçükköyspor-Anadolu Üsküdar 1908 (Küçükköy)

16.00 Lüleburgazspor-Gölcükspor (Lüleburgaz 8 Kasım)

2. Grup

-------

21 Eylül Pazar:

16.00 Aydınspor-Mustafakemalpaşaspor (Aydın Adnan Menderes)

16.00 Ispartaspor-İzmirspor (Isparta Atatürk)

16.00 Torbalıspor-Menemen Belediyespor (Torbalı 7 Eylül-Seyircisiz)

3. Grup

-------

21 Eylül Pazar:

16.00 Keçiören Belediyesi-Keçiörengücü (Bağlum Belediye)

16.00 Uşakspor-Bursa Nilüferspor (Uşak 1 Eylül)

16.00 Orhangazispor-Düzcespor (Orhangazi İlçe)

16.00 Tavşanlı Belediyesi TKİ Linyitspor-Pursaklarspor (Tavşanlı İlçe)

4. Grup

-------

21 Eylül Pazar:

16.00 Sürmenespor-Araklıspor (Sürmene)

16.00 Bafra Belediyespor-Ünyespor (Bafra İlçe)

16.00 Ankara Demirspor-Erzincanspor (Cebeci İnönü)

16.00 Bulancakspor-Kastamonuspor (Bulancak İlçe)

5. Grup

-------

21 Eylül Pazar:

16.00 Batman Belediyespor-Batman Petrolspor (Batman 16 Mayıs)

16.00 Diyarbakır Kayapınar Belediyespor-Kilis Belediyespor (Seyrantepe İlçe)

16.00 Hatayspor-Kahramanmaraşspor (Hatay Atatürk)

16.00 Siirtspor-Ceyhanspor (Siirt Atatürk)

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*