Liglerde haftanın programı

Liglerde haftanın programı.14920
  • Giriş : 26.09.2008 / 11:09:00

Futbolda Turkcell Süper Lig, Bank Asya 1. Lig ve TFF 2. Lig'de 5., TFF 3. Lig'de ise 4. hafta maçları yapılacak. Profesyonel liglerde haftanın programı şöyle:

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


-TURKCELL SÜPER LİG-

Bugün:

20.00 Sivasspor-Fenerbahçe (Sivas 4 Eylül)

Yarın:

19.15 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Beşiktaş (Atatürk Olimpiyat)

20.00 Gençlerbirliği-Ankaraspor (Ankara 19 Mayıs)

20.00 Kocaelispor-Bursaspor (Kocaeli İsmetpaşa)

21.45 Trabzonspor-Antalyaspor (Hüseyin Avni Aker)

28 Eylül Pazar:

20.00 Kayserispor-Eskişehirspor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Atatürk)

20.00 Hacettepe-Ankaragücü (Ankara 19 Mayıs)

20.00 Gaziantepspor-Denizlispor (Kamil Ocak)

21.00 Galatasaray-Konyaspor (Ali Sami Yen)

-BANK ASYA 1. LİG-

Yarın:

20.00 Diyarbakırspor-Çaykur Rizespor (Diyarbakır Atatürk)

20.00 Kardemir Karabükspor-Orduspor (Necmettin Şeyhoğlu)

20.00 Malatyaspor-Boluspor (Malatya İnönü)

28 Eylül Pazar:

20.00 Adanaspor-Kayseri Erciyesspor (Adana 5 Ocak)

20.00 Sakaryaspor-Kartalspor (Sakarya Atatürk)

20.00 Kasımpaşa-Karşıyaka (Recep Tayyip Erdoğan)

20.00 Samsunspor-Güngören Belediyespor (Samsun 19 Mayıs)

20.00 Altay-Manisaspor (Alsancak)

29 Eylül Pazartesi:

19.00 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Giresunspor (Kamil Ocak)

-TFF 2. LİG-

1. Grup

-------

Yarın:

15.00 Gaziosmanpaşaspor-Darıca Gençlerbirliği (Bayrampaşa Çetin Emeç)

28 Eylül Pazar:

15.00 Bozüyükspor-Eyüpspor (Bozüyük İlçe)

15.00 Beylerbeyi-Gebzespor (Beylerbeyi 75. Yıl)

15.00 Körfez Belediyespor-BUGSAŞ Spor (Alparslan Türkeş)

15.00 Sarıyer-Pendikspor (Çayırbaşı)

2. Grup

-------

Yarın:

20.00 Adana Demirspor-Denizli Belediyespor (Adana 5 Ocak)

28 Eylül Pazar:

15.00 Afyonkarahisarspor-Bucaspor (Afyon Atatürk)

15.00 Alanyaspor-Marmaris Belediyesi Gençlikspor (Milli Egemenlik)

15.00 Fethiyespor-Akhisar Belediyesi Gençlikspor (Fethiye İlçe)

15.00 Altınordu-Tarsus İdmanyurdu (Buca İlçe)

3. Grup

-------

28 Eylül Pazar:

15.00 Kırıkkalespor-Türk Telekomspor (Fikret Karabudak)

15.00 Alibeyköyspor-Kırşehirspor (Alibeyköy)

15.00 İstanbulspor-İstanbul Maltepespor (Bahçelievler İl Özel İdare)

15.00 Beykoz 1908-Zeytinburnuspor (Beykoz)

15.00 Mersin İdmanyurdu-Konya Şekerspor (Tevfik Sırrı Gür)

4. Grup

-------

28 Eylül Pazar:

15.00 Arsinspor-Erzurumspor (Arsin İlçe)

15.00 Trabzon Karadenizspor-Çankırı Belediyespor (Yavuz Selim)

15.00 Pazarspor-Tokatspor (Pazar İlçe)

15.00 Çorumspor-Akçaabat Sebatspor (Turhan Kılıççıoğlu)

15.00 Yimpaş Yozgatspor-Ofspor (Yozgat Şehir)


5. Grup

-------

28 Eylül Pazar:

15.00 Şanlıurfa Belediyespor-İskenderun Demir Çelikspor (Şanlıurfa 11 Nisan)

15.00 Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi DİSKİ Spor-GASKİ Spor (Seyrantepe DİSKİ)

15.00 Adıyamanspor-Şanlıurfaspor (Adıyaman Atatürk)

20.00 Belediye Vanspor-Malatya Belediyespor (Van Atatürk)

20.00 Elazığspor-Mardinspor (Elazığ Atatürk)

-TFF 3. LİG-


1. Grup

-------

Yarın:

15.00 Gölcükspor-OYAK Renaultspor (İhsaniye)

28 Eylül Pazar:

15.00 Orhangazi Gençlerbirliği-Yalovaspor (Orhangazi İlçe)

15.00 Yıldırım Bosnaspor-Küçükköyspor (Bayrampaşa Çetin Emeç)

2. Grup

-------

28 Eylül Pazar:

15.00 Bandırmaspor-Aydınspor (Bandırma 17 Eylül)

15.00 Nazilli Belediyespor-Balıkesirspor (Nazilli İlçe)

15.00 Menemen Belediyespor-Göztepe (Menemen İlçe)

3. Grup

-------

28 Eylül Pazar:

15.00 İnegölspor-Keçiören Belediyesi (İnegöl İlçe)

15.00 Pursaklar-Aksarayspor (Cebeci İnönü)

15.00 Bursa Nilüferspor-Orhangazispor (Veledrom Dış Saha)

4. Grup

-------

Yarın:

15.00 Demir Çelik Divriğispor-Sürmenespor (Divhan Atatürk)

28 Eylül Pazar:

15.00 Kastamonuspor-Gümüşhanespor (Kastamonu Gazi)

15.00 Ünyespor-Ankara Demirspor (Ünye İlçe)

15.00 Erzincanspor-Bulancakspor (Erzincan 13 Şubat)

15.00 Araklıspor-Bafra Belediyespor (Araklı İlçe)

5. Grup

-------

28 Eylül Pazar:

15.00 Batman Petrolspor-Diyarbakır Kayapınar Belediyespor (Batman 16 Mayıs)

15.00 Bağlar Vuralspor-Batman Belediyespor (Vali Ahmet Cemil Serhatlı)

15.00 Ceyhanspor-Belediye Bingölspor (Ceyhan İlçe)

15.00 Kilis Belediyespor-Hatayspor (Kilis Şehir)

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*