Liglerde haftanın programı

  • Giriş : 23.02.2007 / 00:00:00

Futbolda Turkcell Süper Lig ve Türk Telekom Lig A’ya 22. hafta maçlarıyla devam ediliyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Lig B Yükselme Grubu’nda 6. hafta, 4. ve 5. klasman gruplarında ise 3. hafta maçları yapılacak.

Futbol Federasyonu’ndan yapılan açıklamaya göre, Turkcell Süper Lig, Türk Telekom Lig A ve Lig B’de haftanın programı şöyle:

-TURKCELL SÜPER LİG-

Bugün:

20.00 Galatasaray-Denizlispor (Ali Sami Yen)

20.00 Kayseri Erciyesspor-Vestel Manisaspor (Büyükşehir Belediyesi Atatürk)

24 Şubat Cumartesi:

14.00 Ankaragücü-Gaziantepspor (Ankara 19 Mayıs)
19.00 Trabzonspor-Beşiktaş (Hüseyin Avni Aker)

25 Şubat Pazar:

14.00 Sivasspor-Konyaspor (4 Eylül)

15.00 Gençlerbirliği-Kayserispor (Ankara 19 Mayıs)

14.00 Çaykur Rizespor-Ankaraspor (Rize Atatürk)

14.00 Sakaryaspor-Bursaspor (Sakarya Atatürk)

19.00 Antalyaspor-Fenerbahçe (Antalya Atatürk)

-TÜRK TELEKOM LİG A-

24 Şubat Cumartesi:

13.00 Gençlerbirliği OFTAŞ Spor-İstanbulspor (Cebeci İnönü)

25 Şubat Pazar:

13.30 Karşıyaka-Akçaabat Sebatspor (Alsancak-Seyircisiz)

13.30 Eskişehirspor-Mardinspor (Eskişehir Atatürk)

13.30 Uşakspor-İstanbul Büyükşehir Belediyesi (1 Eylül)

13.30 Elazığspor-Orduspor (Elazığ Atatürk)

13.30 Malatyaspor-Türk Telekomspor (Malatya İnönü)

13.30 Gaziantep Büyükşehir Belediyesi-Altay (Kamil Ocak)

13.00 Kocaelispor-Kasımpaşa (İsmetpaşa)

26 Şubat Pazartesi:

20.00 Samsunspor-Diyarbakırspor (Samsun 19 Mayıs)

-LİG B YÜKSELME GRUBU-

25 Şubat Pazar:

13.30 Kartalspor-Küçükköyspor (Kartal)

13.30 Arsinspor-Tarsus İdmanyurdu (Arsin)

13.30 Kırıkkalespor-Adana Demirspor (Fikret Karabudak)

13.30 Şanlıurfaspor-Sarıyer (11 Nisan)

13.30 Alanyaspor-Boluspor (Milli Egemenlik)

-LİG B KLASMAN GRUBU-

4. Grup

25 Şubat Pazar:

13.30 Erzincanspor-Tokatspor (13 Şubat)

13.30 Ünyespor-Yeni Kırşehirspor (Ünye)

13.30 Pazarspor-Erzurumspor (Pazar)

13.30 Yimpaş Yozgatspor-Giresunspor (Yozgat)

5. Grup

24 Şubat Cumartesi:

13.30 Şanlıurfa Belediyespor-GASKİ Spor (11 Nisan)

25 Şubat Pazar:

13.30 İskenderun Demirçelikspor-Hatayspor (5 Temmuz)

13.30 Adıyamanspor-Cizrespor (Adıyaman Atatürk)

13.30 Siirtspor-Kahramanmaraşspor (Siirt Atatürk)

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious