Liglerde haftanın programı

Liglerde haftanın programı.12182
  • Giriş : 02.11.2007 / 14:58:00

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, profesyonel futbol liglerinde haftanın programı şöyle:

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


TURKCELL SÜPER LİG

Bugün:

20.00 Trabzonspor-Ankaraspor (Hüseyin Avni Aker - Seyircisiz)

Yarın:
14.00 Gençlerbirliği OFTAŞ Spor-Konyaspor (Ankara 19 Mayıs)
19.00 Fenerbahçe-Beşiktaş (Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu)

4 Kasım Pazar:
14.00 Çaykur Rizespor-Vestel Manisaspor (Rize Atatürk)
14.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Kayserispor (Atatürk Olimpiyat)
14.00 Gençlerbirliği-Denizlispor (Ankara 19 Mayıs)
14.00 Bursaspor-Ankaragücü (Bursa Atatürk)
16.00 Sivasspor-Kasımpaşa (4 Eylül)
19.00 Gaziantepspor-Galatasaray (Kamil Ocak)

-TFF 1. LİG-

Yarın:
13.00 Samsunspor-Malatyaspor (Samsun 19 Mayıs)

4 Kasım Pazar:
13.00 Karşıyaka-Boluspor (Alsancak)
13.00 Kayseri Erciyesspor-Mardinspor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Atatürk)
13.00 Orduspor-Elazığspor (19 Eylül)
13.00 Kocaelispor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (İsmetpaşa)
13.00 Antalyaspor-Altay (Antalya Atatürk)
13.00 İstanbulspor-Eskişehirspor (Bahçelievler İl Özel İdare)
13.00 Diyarbakırspor-Kartalspor (Diyarbakır Atatürk)

5 Kasım Pazartesi:
19.00 Sakaryaspor-Giresunspor (Sakarya Atatürk)

-TFF 2. LİG-

1. Grup
-------
4 Kasım Pazar:
13.30 Eyüpspor-Gebzespor (Eyüp)
13.30 Sarıyer-Zeytinburnuspor (Maltepe)
13.30 Bozüyükspor-Dardanelspor (Bozüyük İlçe)
13.30 Fatih Karagümrük-Gaziosmanpaşaspor (Vefa)
13.30 İnegölspor-Güngören Belediyespor (İnegöl İlçe)

2. Grup
-------
4 Kasım Pazar:
13.30 Uşakspor-Alanyaspor (1 Eylül)
13.30 Fethiyespor-Turgutluspor (Fethiye İlçe)
13.30 Bucaspor-İzmirspor (Buca İlçe)
13.30 Adana Demirspor-Marmaris Belediyesi Gençlikspor (5 Ocak)
13.30 Afyonkarahisarspor-Mersin İdmanyurdu (Afyon Atatürk)

3. Grup
-------
4 Kasım Pazar:
13.30 Etimesgut Şekerspor-Küçükköyspor (OSTİM)
13.30 Tepecik Belediyespor-BUGSAŞ Spor (Düzce 18 Temmuz)
13.30 Pendikspor-İstanbul Maltepespor (Pendik)
13.30 Kırıkkalespor-Alibeyköyspor (Fikret Karabudak)
13.30 Türk Telekomspor-Yeni Kırşehirspor (Türk Telekom)

4. Grup
-------
4 Kasım Pazar:
13.30 Çankırı Belediyespor-Kardemir Demirçelik Karabükspor (Çankırı Atatürk)
13.30 Yimpaş Yozgatspor-Değirmenderespor (Yozgat Şehir)
13.30 Arsinspor-Araklıspor (Arsin İlçe)
13.30 Akçaabatsebatspor-Pazarspor (Akçaabat Fatih)
13.30 Erzincanspor-Erzurumspor (13 Şubat)

5. Grup
-------
4 Kasım Pazar:
13.30 Tarsus İdmanyurdu-Adanaspor (Burhanettin Kocamaz)
13.30 Hatayspor-Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi DİSKİ Spor (Hatay Atatürk)
13.30 Şanlıurfaspor-Şanlıurfa Belediyespor (11 Nisan)
13.30 Kahramanmaraşspor-İskenderun Demirçelikspor (Hanefi Mahçiçek)
13.30 Adıyamanspor-GASKİ Spor (Adıyaman Atatürk)

-TFF 3. LİG-

1. Grup
-------
Yarın:
13.30 Diyarbakır Kayapınar Belediyespor-Batman Petrolspor (Seyrantepe DİSKİ)
4 Kasım Pazar:
13.30 Malatya Belediyespor-Antakyaspor (Malatya İnönü)
13.30 Nusaybin Demirspor-Karsspor (Nusaybin İlçe)
13.30 Bingöl Belediyespor-Cizrespor (Bingöl Şehir)
13.30 Batman Belediyespor-Belediye Vanspor (16 Mayıs)
13.30 Şırnakspor-Siirtspor (Şırnak Şehir)
13.30 Ceyhanspor-Aksarayspor (Ceyhan İlçe)

2. Grup
-------
4 Kasım Pazar:
13.30 Gümüşhanespor-Bağlum Belediyespor (Yenişehir)
13.30 Kastamonuspor-Artvin Hopaspor (Kastamonu Gazi)
13.30 Tokatspor-Tarım Kredispor (Tokat Gaziosmanpaşa)
13.30 Bulancakspor-Bafra Belediyespor (Bulancak İlçe)
13.30 Ofspor-Ünyespor (Of İlçe)
13.30 Gazi Belediyespor-Demirçelik Divriğispor (Samsun Gazi)
13.30 Ankara Demirspor-Keçiörengücü (Cebeci İnönü)
13.30 Çorumspor-Sürmenespor (Turhan Kılıççıoğlu)

3. Grup
-------
Yarın:
13.30 Altınordu-Balıkesirspor (Alsancak)
4 Kasım Pazar:
13.30 Yeni Ereğlispor-OYAK Renault (Ereğli Atatürk)
13.30 Nilüfer Belediyespor-Konya Şekerspor (Veledrom İç Saha)
13.30 Denizli Belediyespor-Yeni Burdur Gençlikspor (Doğan Seyfi Atlı)
13.30 Torbalıspor-Muğlaspor (7 Eylül)
13.30 Akhisar Belediyespor-Aydınspor (Akhisar İlçe)
13.30 Kütahyaspor-Ispartaspor (Dumlupınar)
13.30 Nazilli Belediyespor-Aliağa Belediyespor (Nazilli İlçe)

4. Grup
-------
Yarın:
13.30 Yıldırım Bosnaspor-Bilecikspor (Vefa)
4 Kasım Pazar:
13.30 Zonguldakspor-Yalovaspor (Karaelmas Kemal Köksal)
13.30 Mustafakemalpaşaspor-Bursa Merinosspor (Mustafakemalpaşa)
13.30 Lüleburgazspor-Anadolu Üsküdar 1908 (8 Kasım)
13.30 Orhangazi Gençlerbirliği-Körfez Belediyespor (Orhangazi İlçe)
13.30 Beylerbeyi-Beykoz 1908 (Beylerbeyi 75. Yıl)
13.30 Gölcükspor-Darıca Gençlerbirliği (İhsaniye)

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious