Liglerde maç sonuçları!

Liglerde maç sonuçları!.13112
  • Giriş : 28.03.2009 / 16:36:00

Bank Asya 1. Lig, TFF 2. Lig Yükselme ve Klasman Grupları ile TFF 3. Lig Klasman Gruplarına haftanın maçlarıyla devam edildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:



BANK ASYA 1. LİG

Manisaspor-Kayseri Erciyesspor............................( 1 - 1 )

Çaykur Rizespor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor.........( 2 - 2 )

Orduspor-Adanaspor........................................( 0 - 2 )

Boluspor-Sakaryaspor......................................( 2 - 2 )

Güngören Belediyespor-Kartalspor..........................( 0 - 0 )

Kardemir Karabükspor-Samsunspor...........................( 1 - 1 )

TFF 2. LİG YÜKSELME GRUBU

Beykoz 1908-Eyüpspor......................................( 3 - 1 )

Körfez Belediyespor-Mersin İdmanyurdu.....................( 1 - 1 )

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi DİSKİ Spor-Çorumspor.....( 0 - 0 )

TFF 2. LİG 1. KLASMAN GRUBU

Dardanelspor-Sarıyer......................................( 0 - 2 )

Pendikspor-Bozüyükspor....................................( 1 - 0 )

Gaziosmanpaşa-BUGSAŞ Spor.................................( 1 - 0 )

Gebzespor-Darıca Gençlerbirliği...........................( 1 - 0 )

2. KLASMAN GRUBU

Afyonkarahisarspor-Altınordu..............................( 0 - 1 )

Alanyaspor-Denizli Belediyespor...........................( 0 - 1 )

Akhisar Belediye Gençlik ve Spor-Adana Demirspor..........( 0 - 0 )

Marmaris Belediyespor-Fethiyespor.........................( 2 - 0 )

3. KLASMAN GRUBU

Türk Telekomspor-Zeytinburnuspor..........................( 1 - 0 )

Konya Şekerspor-Kırıkkalespor.............................( 0 - 0 )

İstanbulspor-Kırşehirspor.................................( 0 - 2 )

Etimesgut Şekerspor-Alibeyköy.............................( 5 - 0 )

4. KLASMAN GRUBU

Yimpaş Yozgatspor-Akçaabat Sebatspor......................( 0 - 1 )

Erzurumspor-Arsinspor.....................................( 1 - 3 )

Trabzon Karadenizspor-Pazarspor...........................( 1 - 1 )

5. KLASMAN GRUBU

Şanlıurfa Belediyespor-Malatya Belediyespor...............( 3 - 0 )

GASKİ Spor-Şanlıurfaspor..................................( 1 - 2 )

İskenderun Demirçelikspor-Adıyamanspor....................( 2 - 2 )

Mardinspor-Elazığspor.....................................( 1 - 1 )

TFF 3. LİG 1. KLASMAN GRUBU

Oyak Renault-Küçükköyspor.................................( 0 - 1 )

Yalovaspor-Fatih Karagümrük...............................( 2 - 1 )

2. KLASMAN GRUBU

Mustafakemalpaşaspor-Balıkesirspor........................( 1 - 0 )

Torbalıspor-Aydınspor.....................................( 1 - 0 )

Menemen Belediyespor-Ispartaspor..........................( 5 - 3 )

3. KLASMAN GRUBU

İnegölspor-Keçiörengücü...................................( 2 - 1 )

Düzcespor-Orhangazispor...................................( 1 - 0 )

Keçiören Belediyespor-Aksarayspor.........................( 1 - 0 )

4. KLASMAN GRUBU

Erzincanspor-Sürmenespor..................................( 0 - 1 )

Bulancakspor-Demirçelik Divriğispor.......................( 2 - 0 )

Gümüşhanespor-Ünyespor....................................( 0 - 2 )

5. KLASMAN GRUBU

Ceyhanspor-Belediye Bingölspor............................( 2 - 1 )

Kilis Belediyespor-Batman Petrolspor......................(Tatil edildi)

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*