Liglerde son durum!

Liglerde son durum!.9074
  • Giriş : 05.04.2009 / 17:39:00

Süper Lig, 1. Lig, TFF 2. Lig Yükselme ve Klasman Grupları ile TFF 3. Lig Klasman Grupları'na haftanın maçlarıyla devam edildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:



TURKCELL SÜPER LİG-

Ankaragücü-Kocaelispor..................................( 4 - 0 )

Antalyaspor-Gençlerbirliği................................( 4 - 2 )

Trabzonspor-İstanbul B. Belediye..................( 0 - 0 )

-BANK ASYA 1. LİG-

Kartalspor-Manisaspor...............................................( 0 - 1 )

Kayseri Erciyesspor-Orduspor...................................( 2 - 0 )

Giresunspor-Güngören Belediyespor......................( 1 - 0 )

Adanaspor-Boluspor...................................................( 2 - 0 )

Sakaryaspor-Çaykur Rizespor...................................( 0 - 1 )

Samsunspor-Altay.......................................................( 0 - 4 )

-TFF 2. LİG YÜKSELME GRUBU-

Tarsus İdmanyurdu-Beykoz 1908...........................( 1 - 1 )

Eyüpspor-Bucaspor...................................................( 1 - 2 )

Belediye Vanspor-Diyarbakır B.Ş. B.DİSKİ Spor..( 4 - 2 )

Çorumspor-Körfez Belediyespor...........................( 2 - 0 )

Tokatspor-Mersin İdmanyurdu...............................( 1 - 0 )

-TFF 2. LİG 1. KLASMAN GRUBU-

Beylerbeyi-Dardanelspor...........................................( 3 - 2 )

Sarıyer-Gebzespor.......................................................( 1 - 1 )

Darıca Gençlerbirliği-Gaziosmanpaşa.....................( 1 - 0 )

BUGSAŞ Spor-Pendikspor.........................................( 0 - 1 )

-2. KLASMAN GRUBU-

Turgutluspor-Afyonkarahisarspor................................( 1 - 0 )

Altınordu-Marmaris Belediyespor................................( 1 - 1 )

Fethiyespor-Akhisar Belediye Gençlik ve Spor............( 2 - 0 )

-3. KLASMAN GRUBU-

Maltepespor-Türk Telekomspor....................................( 1 - 3 )

Zeytinburnuspor-Etimesgut Şekerspor.......................( 0 - 1 )

Alibeyköy-İstanbulspor...................................................( 0 - 0 )

Kırşehirspor-Konya Şekerspor....................................( 1 - 2 )

-4. KLASMAN GRUBU-

Çankırı Belediyespor-Trabzon Karadenizspor..............( 0 - 1 )

Pazarspor-Erzurumspor...................................................( 1 - 1 )

Ofspor-Yimpaş Yozgatspor.............................................( 3 - 1 )

-5. KLASMAN GRUBU-

Elazığspor-Malatya Belediyespor...............................( 1 - 0 )

Şanlıurfa Belediyespor-Adıyamanspor.....................( 2 - 0 )

İskenderun Demirçelikspor-Şanlıurfaspor..............( 3 - 3 )

Mardinspor-GASKİ Spor..............................................( 0 - 0 )

-TFF 3. LİG 1. KLASMAN GRUBU-

Gölcükspor-Orhangazi Gençlerbirliği................................( 3 - 0 )

Yıldırım Bosnaspor-Oyak Renault......................................( 2 - 2 )

Fatih Karagümrük-Anadolu Üsküdar 1908 Spor..............( 0 - 0 )

-2. KLASMAN GRUBU-

Balıkesirspor-Torbalıspor.....................................................( 1 - 1 )

Ispartaspor-Bandırmaspor..................................................( 1 - 0 )

Nazilli Belediyespor-Mustafakemalpaşaspor..................( 0 - 3 )

-3. KLASMAN GRUBU-

Bursa Nilüferspor-Düzcespor............................................( 2 - 1 )

Aksarayspor-İnegölspor......................................................( 2 - 3 )

-4. KLASMAN GRUBU-

Ünyespor-Araklıspor........................................................( 1 - 4 )

Demirçelik Divriğispor-Gümüşhanespor....................( 0 - 0 )

Kastamonuspor-Erzincanspor......................................( 1 - 1 )

-5. KLASMAN GRUBU-

Diyarbakır Kayapınar Belediyespor-Ceyhanspor............( 2 - 1 )

Batman Petrolspor-Bağlar Vuralspor...............................( 0 - 2 )

Belediye Bingölspor-Kilis Belediyespor..........................( 0 - 0 )

-TFF 2. LİG'DE GÖRÜNÜM

TFF 2. Lig'de haftanın maçları tamamlanırken, Yükselme Grubu'nda Bucaspor lider durumda bulunuyor.

1. Klasman Grubu'nda Dardanelspor, 2. Klasman Grubu'nda Denizli Belediyespor, 3. Klasman Grubu'nda Konya Şekerspor, 4. Klasman Grubu'nda Trabzon Karadenizspor ve 5. Klasman Grubu'nda da Şanlıurfaspor, haftayı lider olarak tamamladı.

Gruplarda puan durumları şöyle:

-YÜKSELME GRUBU-

Takımlar O G B M A Y AV P

-------------------------------------------------------------

1.BUCASPOR 12 8 3 1 24 11 13 27

2.MERSİN İDMANYURDU 12 6 2 4 18 10 8 20

3.TOKATSPOR 12 5 4 3 20 20 0 19

4.TARSUS İDMANYURDU 12 4 5 3 23 18 5 17

5.ÇORUMSPOR 12 4 5 3 17 15 2 17

6.BELEDİYE VANSPOR 12 4 4 4 14 21 -7 16

7.KÖRFEZ BELEDİYESPOR 12 3 5 4 12 17 -5 14

8.BEYKOZSPOR 1908 12 3 4 5 17 16 1 13

9.EYÜPSPOR 12 2 6 4 15 17 -2 12

10.DİYARBAKIR BŞ BLD.DİSKİSPOR 12 0 4 8 8 23 -15 4

-1. KLASMAN GRUBU-

Takımlar O G B M A Y AV P

-------------------------------------------------------------

1.DARDANELSPOR 31 14 6 11 50 37 13 48

2.PENDİKSPOR 30 13 6 11 40 31 9 45

3.SARIYER 31 11 10 10 44 44 0 43

4.BOZÜYÜKSPOR 30 12 7 11 38 38 0 43

5.BUGSAŞ SPOR 31 12 5 14 35 39 -4 41

6.GEBZESPOR 31 11 8 12 32 41 -9 41

7.GAZİOSMANPAŞA 31 9 12 10 32 33 -1 39

8.BEYLERBEYİ 30 10 5 15 38 53 -15 35

9.DARICA G.BİRLİĞİ 31 8 8 15 30 40 -10 32

-2. KLASMAN GRUBU-

Takımlar O G B M A Y AV P


-------------------------------------------------------------

1.DENİZLİ BELEDİYESPOR 30 13 11 6 45 35 10 50

2.Adana DEMİRSPOR 31 11 12 8 39 31 8 45

3.TURGUTLUSPOR 30 12 9 9 40 33 7 45

4.AKHİSAR BLD. GENÇLİK VE SP 31 9 14 8 33 35 -2 41

5.FETHİYESPOR 31 11 8 12 37 40 -3 41

6.ALTINORDU 31 10 10 11 35 45 -10 40

7.MARMARİS BLD.GENÇLİKSPOR 31 8 12 11 35 36 -1 36

8.ALANYASPOR 30 8 10 12 42 43 -1 34

9.AFYONKARAHİSARSPOR 31 2 4 25 16 66 -50 10

-3. KLASMAN GRUBU-

Takımlar O G B M A Y AV P


-------------------------------------------------------------

1.KONYA ŞEKERSPOR 30 12 11 7 35 29 6 47

2.TÜRK TELEKOMSPOR 31 12 10 9 36 30 6 46

3.ZEYTİNBURNUSPOR 31 12 8 11 35 32 3 44

4.KIRŞEHİRSPOR 31 11 10 10 36 27 9 43

5.ETİMESGUT ŞEKERSPOR 31 10 12 9 38 32 6 42

6.İSTANBULSPOR 31 9 10 12 30 35 -5 37

7.MKE KIRIKKALESPOR 30 9 10 11 31 37 -6 37

8.MALTEPESPOR 30 9 6 15 28 50 -22 33

9.ALİBEYKÖY 31 3 12 16 23 42 -19 21

-4. KLASMAN GRUBU-

Takımlar O G B M A Y AV P


-------------------------------------------------------------

1.TRABZON KARADENİZSPOR 31 17 7 7 54 32 22 58

2.OFSPOR 30 13 10 7 48 36 12 49

3.ÇANKIRI BLD.SPOR 31 14 7 10 40 35 5 49

4.KARSSPOR 31 12 7 12 51 39 12 43

5.AKÇAABAT SEBATSPOR 31 11 10 10 34 36 -2 43

6.PAZARSPOR 31 8 11 12 39 49 -10 35

7.ERZURUMSPOR 30 9 7 14 40 56 -16 34

8.ARSİNSPOR 30 7 5 18 40 64 -24 26

9.YİMPAŞ YOZGATSPOR 31 2 10 19 26 61 -35 16

-5. KLASMAN GRUBU-

Takımlar O G B M A Y AV P


-------------------------------------------------------------

1.ŞANLIURFASPOR 26 13 6 7 37 27 10 45

2.İSKENDERUN DEMİRÇELİKSPOR 26 11 9 6 36 29 7 42

3.ADIYAMANSPOR 26 12 4 10 34 34 0 40

4.MARDİNSPOR 26 9 8 9 30 25 5 35

5.GASKİSPOR 26 10 5 11 24 26 -2 35

6.ELAZIĞSPOR 26 10 5 11 24 27 -3 35

7.ŞANLIURFA BELEDİYESPOR 26 9 4 13 27 37 -10 31

8.Malatya BELEDİYESPOR 26 3 3 20 18 44 -26 12

TFF 3. LİG'DE GÖRÜNÜM

TFF 3. Lig Klasman Grupları'nda haftanın maçları tamamlandı.


1. grupta Gölcükspor, 2. grupta Menemen Belediyespor, 3. grupta İnegölspor, 4. grupta Kastamonuspor ve 5. grupta da Batman Belediyespor lider durumda bulunuyor.

Gruplarda puan durumları şöyle:

TAKIMLAR O G B M A Y AV P

--------------------------------------------------------------

1.GÖLCÜKSPOR 25 11 11 3 37 23 14 44

2.YALOVASPOR 25 12 7 6 43 27 16 43

3.ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 25 10 10 5 34 25 9 40

4.FATİH KARAGÜMRÜK 25 7 6 12 28 32 -4 27

5.OYAK RENAULTSPOR 25 7 5 13 19 30 -11 26

6.ORHANGAZİ GENÇLERBİRLİĞİ 25 6 7 12 22 36 -14 25

7.YILDIRIM BOSNASPOR 25 5 8 12 17 29 -12 23

8.KÜÇÜKKÖYSPOR 25 6 4 15 20 41 -21 22

-2. GRUP-

TAKIMLAR O G B M A Y AV P


--------------------------------------------------------------

1.MENEMEN BELEDİYESPOR 25 11 6 8 37 30 7 39

2.ISPARTASPOR 25 10 6 9 34 35 -1 36

3.NAZİLLİ BELEDİYESPOR 25 10 4 11 27 25 2 34

4.BALIKESİRSPOR 25 10 4 11 33 40 -7 34

5.AYDINSPOR 25 11 2 12 29 29 0 32

6.MUSTAFAKEMALPAŞASPOR 25 9 5 11 29 34 -5 32

7.BANDIRMASPOR 25 8 5 12 22 24 -2 29

8.TORBALISPOR 25 7 8 10 23 28 -5 29

-3. GRUP-

TAKIMLAR O G B M A Y AV P


--------------------------------------------------------------

1.İNEGÖLSPOR 25 15 5 5 39 23 16 50

2.KEÇİÖRENGÜCÜ 25 14 6 5 44 20 24 48

3.Bursa NİLÜFERSPOR 25 10 10 5 45 25 20 40

4.KEÇİÖREN BELEDİYESİ 25 10 7 8 45 38 7 37

5.ORHANGAZİSPOR 25 9 7 9 45 35 10 34

6.DÜZCESPOR 25 6 7 12 27 32 -5 25

7.AKSARAYSPOR 25 6 4 15 33 47 -14 22

8.UŞAKSPOR 25 0 0 25 6 101 -95 0

-4. GRUP-

TAKIMLAR O G B M A Y AV P


--------------------------------------------------------------

1.KASTAMONUSPOR 25 15 5 5 48 21 27 50

2.GÜMÜŞHANESPOR 25 10 8 7 25 18 7 38

3.ARAKLISPOR 25 10 7 8 30 26 4 37

4.SÜRMENESPOR 25 9 8 8 32 36 -4 35

5.BULANCAKSPOR 25 8 9 8 20 23 -3 33

6.ÜNYESPOR 25 7 3 15 21 36 -15 24

7.ERZİNCANSPOR 25 5 6 14 18 38 -20 21

8.DEMİRÇELİK DİVRİĞİSPOR 25 5 5 15 21 39 -18 20

-5. GRUP-

TAKIMLAR O G B M A Y AV P


--------------------------------------------------------------

1.BATMAN BELEDİYESPOR 25 12 8 5 37 22 15 44

2.SİİRTSPOR 25 10 7 8 39 30 9 37

3.BATMAN PETROLSPOR 24 10 5 9 33 30 3 35

4.CEYHANSPOR 25 8 8 9 30 29 1 32

5.DİYARBAKIR KAYAPINAR BLD.SPOR25 9 5 11 30 41 -11 32

6.BELEDİYE BİNGÖLSPOR 25 6 10 9 22 31 -9 28

7.BAĞLAR VURALSPOR 25 7 2 16 29 49 -20 23

8.KİLİS BLD.SPOR 24 5 4 15 22 41 -19 19

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*