Liglerde toplu sonuçlar

Liglerde toplu sonuçlar  .12952
  • Giriş : 30.03.2008 / 18:14:00

Turkcell Süper Lig, Bank Asya 1. Lig, TFF 2. Lig Yükselme Grubu ve TFF 3. Lig'e haftanın maçlarıyla devam edildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Alınan sonuçlar şöyle:

-TURKCELL SÜPER LİG-

Kayserispor-İstanbul Büyükşehir Belediyespor.......................( 1 - 2 )

Vestel Manisaspor-Çaykur Rizespor..................................( 2 - 1 )

Konyaspor-Gençlerbirliği OFTAŞ Spor................................( 0 - 1 )

Ankaragücü-Bursaspor...............................................( 2 - 0 )

Kasımpaşa-Sivasspor................................................( 0 - 4 )

-BANK ASYA 1. LİG-

Elazığspor-Orduspor................................................( 0 - 0 )

Eskişehirspor-İstanbulspor.........................................( 1 - 1 )

Kartalspor-Diyarbakırspor..........................................( 1 - 3 )

Giresunspor-Sakaryaspor............................................( 1 - 1 )

Boluspor-Karşıyaka.................................................( 2 - 1 )

Mardinspor-Kayseri Erciyesspor.....................................( 1 - 2 )

Malatyaspor-Samsunspor.............................................( 1 - 2 )

-TFF 2. LİG YÜKSELME GRUBU-

Mersin İdmanyurdu-Pendikspor.......................................( 1 - 1 )

Kardemir Karabükspor-Gaziosmanpaşa.................................( 1 - 0 )

Dardanelspor-Adana Demirspor.......................................( 0 - 1 )

Etimesgut Şekerspor-Erzurumspor....................................( 1 - 2 )

Adanaspor-Tarsus İdmanyurdu........................................( 2 - 1 )

-TFF 3. LİG 1. GRUP-

Siirtspor-Malatya Belediyespor.....................................( 1 - 0 )

Aksarayspor-Mezitlispor............................................( 3 - 1 )

Antakyaspor-Nusaybin Demirspor.....................................( 5 - 0 )

Kilis Belediyespor-Bingöl Belediyespor.............................( 0 - 0 )

Karsspor-Batman Petrolspor.........................................( 2 - 2 )

Batman Belediyespor-Şırnakspor.....................................( 2 - 2 )

Belediye Vanspor-Ceyhanspor........................................( 2 - 1 )

Cizrespor-Diyarbakır Kayapınar Belediyespor........................( 0 - 1 )

-2. GRUP-

Demirçelik Divriğispor-Gümüşhanespor...............................( 2 - 1 )

Keçiörengücü-Kastamonuspor.........................................( 2 - 0 )

Bağlum Belediyespor-Tokatspor......................................( 2 - 1 )

Artvin Hopaspor-Bulancakspor.......................................( 2 - 1 )

Ankara Tarım Kredispor-Sürmenespor.................................( 3 - 2 )

Ofspor-Gazi Belediyespor...........................................( 2 - 0 )

Ünyespor-Ankara Demirspor..........................................( 2 - 1 )

-3. GRUP-

Ispartaspor-Altınordu..............................................( 1 - 4 )

Aliağa Belediyespor-Yeni Ereğlispor................................( 4 - 0 )

Balıkesirspor-Nilüfer Belediyespor.................................( 3 - 1 )

OYAK Renault-Denizli Belediyespor..................................( 1 - 2 )

Konya Şekerspor-Torbalıspor........................................( 0 - 0 )

Yeni Burdurspor-Akhisar Belediye Gençlik ve Spor...................( 1 - 3 )

-4. GRUP-

Orhangazi Gençlerbirliği-Beylerbeyi................................( 3 - 4 )

Körfez Belediyespor-Gölcükspor.....................................( 1 - 0 )

Beykoz 1908-Yıldırım Bosnaspor.....................................( 2 - 0 )

Darıca Gençlerbirliği-Zonguldakspor................................( 2 - 1 )

Bilecikspor-Mustafakemalpaşaspor...................................( 0 - 2 )

Yalovaspor-Lüleburgazspor..........................................( 1 - 0 )

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious