Liglerde toplu sonuçlar

Liglerde toplu sonuçlar.15105
  • Giriş : 17.02.2008 / 18:04:00

Futbolda Süper Lig, TFF 2. Lig Yükselme Grubu, TFF 2. Lig 3, 4 ve 5. Gruplar ile TFF 3. Lig'e çeşitli şehirlerde yapılan maçlarla devam edildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Kasımpaşa-Denizlispor......................................(1 - 0)    

Vestel Manisaspor-Gençlerbirliği........................( 1 - 2 )

Kayserispor-Gaziantepspor...............................( 3 - 1 )

-TFF 2. LİG YÜKSELME GRUBU-

Erzurumspor-Tarsus İdmanyurdu...........................( 2 - 1 )

Mersin İdmanyurdu-Kardemir Karabükspor..................( 0 - 1 )

Etimesgut Şekerspor-Adanaspor...........................( 3 - 1 )

Dardanelspor-Gaziosmanpaşa..............................( 0 - 0 )

Adana Demirspor-Pendikspor..............................( 1 - 4 )

-TFF 2. LİG 3. KLASMAN GRUBU-

Yeni Kırşehirspor-Kırıkkalespor.........................( 0 - 0 )

Alibeyköyspor-Türk Telekomspor..........................(ERTELENDİ)

BUGSAŞ Spor-Tepecik Belediyespor........................( 0 - 1 )

Maltepespor-Küçükköyspor................................(ERTELENDİ)

-4. KLASMAN GRUBU-

Pazarspor-Çankırı Belediyespor..........................( 0 - 0 )

Akçaabat Sebatspor-Arsinspor............................( 1 - 0 )

Araklıspor-Yimpaş Yozgatspor............................( 0 - 0 )

Erzincanspor-Değirmenderespor...........................( 3 - 4 )

-5. KLASMAN GRUBU-

Adıyamanspor-İskenderun Demirçelikspor..................(ERTELENDİ)

Kahramanmaraşspor-Şanlıurfaspor.........................( 1 - 1 )

Şanlıurfa Belediyespor-Hatayspor........................( 0 - 3 )

Diyarbakır Büyükşehir Belediye DİSKİ Spor-GASKİ Spor....( 3 - 1 )

-TFF 3. LİG 1. GRUP-

Bingöl Belediyespor-Mezitlispor.........................( 2 - 1 )

Aksarayspor-Siirtspor...................................( 3 - 1 )

Antakyaspor-Belediye Vanspor............................( 0 - 0 )

Kilis Belediyespor-Batman Belediyespor..................( 1 - 4 )

Karsspor-Şırnakspor.....................................( 1 - 1 )

-2. GRUP-

Sürmenespor-Gümüşhanespor...............................( 1 - 0 )

Keçiörengücü-Demirçelik Divriğispor.....................( 1 - 1 )

Bağlum Belediyespor-Ünyespor............................( 1 - 1 )

Artvin Hopaspor-Ofspor..................................( 2 - 1 )

Ankara Tarım Kredispor-Gazi Belediyespor................( 0 - 0 )

Bafra Belediyespor-Ankara Demirspor.....................(ERTELENDİ)

 

-3. GRUP-

Akhisar Belediye Gençlik ve Spor-Denizli Belediyespor...( 3 - 0 )

Balıkesirspor-Aliağa Belediyespor.......................(ERTELENDİ)

Oyak Renault-Ispartaspor................................(ERTELENDİ)

Konya Şekerspor-Kütahyaspor.............................(ERTELENDİ)

Yeni Burdurspor-Nazilli Belediyespor....................( 0 - 0 )

Muğlaspor-Altınordu.....................................( 0 - 0 )

Aydınspor-Yeni Ereğlispor...............................( 2 - 1 )

-4. GRUP-

Orhangazispor-Yıldırım Bosnaspor........................(ERTELENDİ)

Lüleburgazspor-Zonguldakspor............................(ERTELENDİ)

Darıca Gençlerbirliği-Beykoz 1908.......................(ERTELENDİ)

Bilecikspor-Körfez Belediyespor.........................( 2 - 0 )

Yalovaspor-Orhangazi Gençlerbirliği.....................( 1 - 0 )

Bursa Merinosspor-Beylerbeyi............................(ERTELENDİ)

Anadolu Üsküdar 1908 Spor-Gölcükspor....................(ERTELENDİ)

Mustafakemalpaşaspor-Küçükçekmecespor...................( 0 - 3 )

BANK ASYA 1. LİG'DE GÖRÜNÜM

Bank Asya 1. Lig'de 22. hafta bir maç dışında tamamlanırken, Antalyaspor 42 puanla liderliğini sürdürdü.

Ligde 22. haftanın son maçında Kocaelispor ile Kayseri Erciyesspor yarın saat 19.00'da karşılaşacak.

Alınan sonuçlar ve puan durumu şöyle:

-SONUÇLAR-

Elazığspor-Sakaryaspor..................................( 0 - 2 )

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi-Altay...................( 0 - 0 )

Mardinspor-Giresunspor..................................( 0 - 1 )

Malatyaspor-Kartalspor..................................( 2 - 0 )

Karşıyaka-İstanbulspor..................................( 1 - 0 )

Orduspor-Samsunspor.....................................( 1 - 1 )

Eskişehirspor-Antalyaspor...............................( 1 - 1 )

-PUAN DURUMU-

TAKIMLAR                        O   G   B   M   A   Y  AV   P

--------------------------------------------------------------

1.ANTALYASPOR                  22  11   9   2  45  27  18  42

2.ESKİŞEHİRSPOR                22  12   5   5  39  23  16  41

3.SAKARYASPOR                  22  10   8   4  35  21  14  38

4.KOCAELİSPOR                  21  11   4   6  40  26  14  37

5.KARŞIYAKA                    22   9   8   5  27  21   6  35

6.KAYSERİ ERCİYESSPOR         21   9   7   5  38  25  13  34

7.ORDUSPOR                     22   9   7   6  27  31  -4  34

8.KARTALSPOR                   22   8   9   5  34  31   3  33

9.DİYARBAKIRSPOR               22   8   7   7  29  24   5  31

10.BOLUSPOR                    22   6  11   5  32  33  -1  29

11.ALTAY                          22   8   4  10  26  35  -9  28

12.GAZİANTEP BŞ BEL.  22   6   8   8  36  36   0  26

13.GİRESUNSPOR                 22   6   8   8  24  27  -3  26

14.MALATYASPOR                 22   7   4  11  25  27  -2  25

15.SAMSUNSPOR                  22   6   6  10  29  38  -9  24

16.ELAZIĞSPOR                  22   6   4  12  28  40 -12  22

17.İSTANBULSPOR                22   3   5  14  12  35 -23  14

18.MARDİNSPOR                  22   3   4  15  20  46 -26  13

TFF 2. LİG KLASMAN GRUPLARI'NDA GÖRÜNÜM

TFF 2. Lig 3., 4. ve 5. Klasman Grupları'nda 19. hafta maçları 3'ü dışında tamamlandı.

3. Grupta, Alibeyköyspor-Türk Telekomspor ve İstanbul Maltepespor-Küçükköyspor, 5. Grup'ta da Adıyamanspor-İskenderun Demirçelikspor maçları ertelendi.

Gruplarda puan durumları şöyle:

-3. KLASMAN GRUBU-


TAKIMLAR                        O   G   B   M   A   Y  AV   P

--------------------------------------------------------------

1.TÜRK TELEKOMSPOR             18   8   5   5  27  15  12  29

2.KIRIKKALESPOR                19   8   4   7  19  26  -7  28

3.BUGSAŞ SPOR                  19   8   3   8  33  24   9  27

4.ALİBEYKÖY                    18   5   5   8  22  29  -7  20

5.YENİ KIRŞEHİRSPOR            19   5   4  10  22  34 -12  19

6.KÜÇÜKKÖYSPOR                 18   5   2  11  16  24  -8  17

7.TEPECİK BELEDİYESPOR         19   4   5  10  18  34 -16  17

8.İSTANBUL MALTEPESPOR         18   3   7   8  19  30 -11  16


-4. KLASMAN GRUBU-


TAKIMLAR                        O   G   B   M   A   Y  AV   P

---------------------------------------------------------------

1.ÇANKIRI BELEDİYESPOR         19   9   6   4  27  25   2  33

2.YİMPAŞ YOZGATSPOR           19   8   4   7  29  22   7  28

3.AKÇAABAT SEBATSPOR           19   6   6   7  20  26  -6  24

4.DEĞİRMENDERESPOR             19   5   8   6  34  35  -1  23

5.PAZARSPOR                    19   5   7   7  22  23  -1  22

6.ARSİNSPOR                   19   6   4   9  21  28  -7  22

7.ARAKLISPOR                   19   5   4  10  17  30 -13  19

8.ERZİNCANSPOR                 19   4   4  11  21  35 -14  16


-5. KLASMAN GRUBU-

TAKIMLAR                        O   G   B   M   A   Y  AV   P

---------------------------------------------------------------

1.İSKENDERUN DEMİRÇELİKSPOR   18   8   7   3  18  11   7  31

2.GASKİSPOR                    19   7   6   6  23  23   0  27

3.ŞANLIURFASPOR                19   5  11   3  16  11   5  26

4.ŞANLIURFA BELEDİYESPOR       19   6   5   8  23  26  -3  23

5.DİYARBAKIR BŞ BLD DİSKİSPOR  19   5   6   8  19  26  -7  21

6.HATAYSPOR                    19   3   8   8  18  23  -5  17

7.KAHRAMANMARAŞSPOR            19   3   7   9  16  26 -10  16

8.ADIYAMANSPOR                 18   2   9   7  15  24  -9  15

TFF 3. LİG'DE GÖRÜNÜM

TFF 3. Lig'de haftanın karşılaşmaları, kötü hava koşulları nedeniyle oynanamayan 9 maçın dışında tamamlandı.

Ligde bugün oynanması gereken karşılaşmalardan 2. Grup'ta Bafra Belediyespor-Ankara Demirspor, 3. Grup'ta Balıkesirspor-Aliağa Belediyespor, Oyak Renault-Ispartaspor, Konya Şekerspor-Kütahyaspor ve 4. Grup'ta Orhangazispor-Yıldırım Bosnaspor, Lüleburgazspor-Zonguldakspor, Darıca Gençlerbirliği-Beykoz 1908, Bursa Merinosspor-Beylerbeyi, Anadolu Üsküdar 1908 Spor-Gölcükspor maçları kötü hava koşulları yüzünden ertelendi.

Ligde yapılan maçların ardından 1. Grup'ta Malatya Belediyespor, 2. Grup'ta Ofspor, 3. Grup'ta Denizli Belediyespor ve 4. Grup'ta ise Beykozspor 1908 takımları lider durumda bulunuyor.

Haftanın maçlarının ardından gruplarda oluşan puan durumu şöyle:

-1.GRUP-


TAKIMLAR:                         O   G   B   M   A   Y  AV   P

---------------------------------------------------------------

1. Malatya BELEDİYESPOR          18  10   4   4  31  14  17  34

2. BELEDİYE VANSPOR              19   9   6   4  26  14  12  33

3. Batman BELEDİYESPOR           19   8   6   5  26  24   2  30

4. BİNGÖL BELEDİYESPOR           19   8   5   6  19  19   0  29

5. ŞIRNAKSPOR                    19   7   7   5  15  16  -1  28

6. AKSARAYSPOR                   19   7   6   6  32  22  10  27

7. DİYARBAKIR KAYAPINAR BLD.SPOR 19   7   6   6  24  20   4  27

8. KİLİS BLD.SPOR                19   8   2   9  20  26  -6  26

9. KARSSPOR                      19   6   7   6  20  18   2  25

10.CİZRESPOR                     18   7   4   7  13  21  -8  25

11.CEYHANSPOR                    18   6   4   8  23  24  -1  22

12.NUSAYBİN DEMİRSPOR            19   5   6   8  19  33 -14  21

13.BATMAN PETROLSPOR             18   5   5   8  19  22  -3  20

14.ANTAKYASPOR                   19   4   8   7  18  22  -4  20

15.SİİRTSPOR                     19   5   5   9  22  28  -6  20

16.MEZİTLİSPOR                   19   4   7   8  22  26  -4  19


-2. GRUP-


TAKIMLAR:                        O   G   B   M   A   Y  AV   P

---------------------------------------------------------------

1. OFSPOR                       19  13   1   5  30  16  14  40

2. TOKATSPOR                    19  11   4   4  25  16   9  37

3. KASTAMONUSPOR                19  10   4   5  24  17   7  34

4. SÜRMENESPOR                  19   9   6   4  23  16   7  33

5. ÇORUMSPOR                    19   8   6   5  23  17   6  30

6. KEÇİÖRENGÜCÜ                19   8   4   7  22  18   4  28

7. Ankara DEMİRSPOR             18   8   3   7  24  23   1  27

8. TARIM KREDİSPOR              19   7   5   7  19  14   5  26

9. GÜMÜŞHANESPOR                19   7   5   7  17  16   1  26

10.ÜNYESPOR                     19   7   4   8  22  23  -1  25

11.D.Ç.DİVRİĞİSPOR              19   5   8   6  18  16   2  23

12.BULANCAKSPOR                 19   5   6   8  23  25  -2  21

13.BAĞLUM BLD.SPOR              19   4   5  10  18  30 -12  17

14.GAZİ BELEDİYESPOR            19   3   7   9  18  28 -10  16

15.ARTVİN HOPASPOR              19   3   7   9  10  22 -12  16

16.BAFRA BELEDİYESPOR          18   5   1  12  15  34 -19  16

-3. GRUP-

TAKIMLAR:                        O   G   B   M   A   Y  AV   P

---------------------------------------------------------------

1. DENİZLİ BELEDİYESPOR         21  13   4   4  42  18  24  43

2. AKHİSAR BELEDİYE            22  12   6   4  28  17  11  42

3. ALTINORDU                    22  10   9   3  28  17  11  39

4. BALIKESİRSPOR                20   9  10   1  29  16  13  37

5. Konya ŞEKERSPOR              20  10   6   4  31  18  13  36

6. TAVŞANLI BLD. TKİ LİNYİTSPOR 22   9   5   8  30  28   2  32

7. TORBALISPOR                  21   8   7   6  27  22   5  31

8. NAZİLLİ BELEDİYESPOR         22   7  10   5  17  15   2  31

9. NİLÜFER BELEDİYESPOR         21   8   4   9  23  22   1  28

10.ALİAĞA BLD.SPOR              21   7   7   7  18  17   1  28

11.ISPARTASPOR                  21   7   4  10  18  37 -19  25

12.KÜTAHYASPOR                  21   5   8   8  20  26  -6  23

13.OYAK RENAULTSPOR             20   6   2  12  23  26  -3  20

14.AYDINSPOR                    22   4   8  10  22  33 -11  20

15.YENİ EREĞLİSPOR              22   3   9  10  19  27  -8  18

16.MUĞLASPOR                    22   2  10  10  11  25 -14  16

17.YENİ Burdur GENÇLİKSPOR      22   2   9  11  15  37 -22  15

-4.GRUP-

TAKIMLAR:                        O   G   B   M   A   Y  AV   P

---------------------------------------------------------------

1. BEYKOZSPOR 1908 A.Ş.         18  11   4   3  33  18  15  37

2. KÖRFEZ BELEDİYESPOR          19  12   1   6  30  19  11  37

3. DARICA G.BİRLİĞİ             18   9   7   2  21   6  15  34

4. BEYLERBEYİ A.Ş.              18   8   6   4  25  23   2  30

5. YILDIRIM BOSNASPOR           18   8   5   5  23  21   2  29

6. ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR    18   7   7   4  23  15   8  28

7. M.KEMALPAŞASPOR              19   7   7   5  22  20   2  28

8. ORHANGAZİSPOR                18   8   2   8  32  26   6  26

9. GÖLCÜKSPOR                   18   7   3   8  22  30  -8  24

10.LÜLEBURGAZSPOR               18   6   5   7  20  19   1  23

11.YALOVASPOR                   19   6   5   8  19  21  -2  23

12.BURSA MERİNOSSPOR A.Ş.       18   5   5   8  22  30  -8  20

13.ORHANGAZİ GENÇLERBİRLİĞİ     19   5   3  11  15  24  -9  18

14.ZONGULDAKSPOR                18   4   5   9  17  23  -6  17

15.BİLECİKSPOR                  19   3   7   9  11  26 -15  16

16.KÜÇÜKÇEKMECESPOR             19   3   4  12  14  28 -14  13

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious