Ligler'den toplu sonuçlar!

Ligler'den toplu sonuçlar!.8994
  • Giriş : 16.12.2007 / 17:07:00

Turkcell Süper Lig, TFF 1., 2. ve 3. Lig'e haftanın maçlarıyla devam edildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


TFF 1. Lig ve 2. Lig'deki 5 grupta kademe müsabakalarında ilk yarı sona erdi.

Alınan sonuçlar şöyle:

-TURKCELL SÜPER LİG-

Kasımpaşa-Vestel Manisaspor..............................( 2 - 2 )
Kayserispor-Bursaspor....................................( 4 - 1 )
Denizlispor-Gençlerbirliği OFTAŞ Spor....................( 2 - 1 )

-TFF 1. LİG-

Kocaelispor-Altay........................................( 3 - 0 )
Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Mardinspor.............( 2 - 1 )
Boluspor-Eskişehirspor...................................( 2 - 1 )
Malatyaspor-Elazığspor...................................( 3 - 2 )
Samsunspor-Diyarbakırspor................................( 2 - 0 )
Orduspor-Giresunspor.....................................( 1 - 0 )

-TFF 2. LİG 1. GRUP-

Eyüpspor-Bozüyükspor.....................................( 3 - 2 )
Dardanelspor-Gaziosmanpaşa...............................( 1 - 2 )
Zeytinburnuspor-Güngören Belediyespor....................( 3 - 2 )
Gebzespor-Fatih Karagümrük...............................( 3 - 0 )
Sarıyer-İnegölspor.......................................( 2 - 0 )

-2. GRUP-

Uşakspor-Bucaspor........................................( 1 - 3 )
İzmirspor-Marmaris Belediyespor..........................( 0 - 0 )
Turgutluspor-Mersin İdmanyurdu...........................( 2 - 1 )
Alanyaspor-Adana Demirspor...............................( 0 - 1 )
Fethiyespor-Afyonkarahisarspor...........................( 3 - 2 )

-3. GRUP-

Etimesgut Şekerspor-Pendikspor...........................( 2 - 0 )
Maltepespor-Alibeyköy....................................( 2 - 2 )
BUGSAŞ Spor-Yeni Kırşehirspor............................( 2 - 1 )
Küçükköyspor-Kırıkkalespor...............................( 1 - 0 )
Tepecik Belediyespor-Türk Telekomspor....................( 1 - 3 )

-4. GRUP-

Çankırı Belediyespor-Arsinspor...........................( 2 - 1 )
Araklıspor-Pazarspor.....................................( 3 - 3 )
Değirmenderespor-Erzurumspor.............................( 1 - 1 )
Kardemir Karabükspor-Akçaabat Sebatspor..................( 1 - 1 )
Yimpaş Yozgatspor-Erzincanspor...........................( 4 - 0 )

-5. GRUP-

Tarsus İdmanyurdu-Şanlıurfaspor..........................( 1 - 1 )
Şanlıurfa Belediyespor-İskenderun Demirçelikspor.........( 1 - 1 )
Diyarbakır Büyükşehir Belediye DİSKİ Spor-GASKİ Spor.....( 1 - 1 )
Adanaspor-Kahramanmaraşspor..............................( 1 - 2 )
Hatayspor-Adıyamanspor...................................( 1 - 1 )

-TFF 3. LİG 1. GRUP-

Mezitlispor-Şırnakspor...................................( 1 - 1 )
Nusaybin Demirspor-Batman Belediyespor...................( 0 - 0 )
Bingöl Belediyespor-Belediye Vanspor.....................( 0 - 0 )
Batman Petrolspor Siirtspor..............................( 5 - 2 )
Cizrespor-Aksarayspor....................................( 1 - 1 )
Karsspor-Antakyaspor.....................................( 1 - 0 )
Kilis Belediyespor-Diyarbakır Kayapınar Belediyespor.....( 1 - 0 )

-2. GRUP-

Artvin Hopaspor-Çorumspor................................( 1 - 1 )
Gümüşhanespor-Ankara Demirspor...........................( 2 - 1 )
Kastamonuspor-Gazi Belediyespor..........................( 0 - 1 )
Tokatspor-Ofspor.........................................( 0 - 1 )
Bulancakspor-Ünyespor....................................( 1 - 0 )
Sürmenespor-Demirçelik Divriğispor.......................( 3 - 1 )
Bafra Belediyespor-Keçiörengücü..........................( 0 - 1 )

-3. GRUP-

Torbalıspor-Ispartaspor..................................( 0 - 0 )
Akhisar Belediye Gençlikspor-Aliağa Belediyespor.........( 0 - 0 )
Tavşanlı Belediye TKİ Linyitspor-Balıkesirspor...........( 1 - 2 )
Aydınspor-Oyak Renaultspor...............................( 0 - 3 )
Muğlaspor-Konya Şekerspor................................( 1 - 0 )
Yeni Ereğlispor-Altınordu................................( 1 - 1 )
Nilüfer Belediyespor-Nazilli Belediyespor................( 1 - 0 )

-4. GRUP-

Zonguldakspor-Beylerbeyi.................................( 1 - 1 )
Mustafakemalpaşaspor-Orhangazi Gençlerbirliği............( 1 - 0 )
Lüleburgazspor-Körfez Belediyespor.......................( 2 - 0 )
Orhangazispor-Beykoz 1908................................( 1 - 3 )
Bursa Merinosspor-Bilecikspor............................( 3 - 1 )
Yalovaspor-Küçükçekmecespor..............................( 2 - 0 )

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious