Liman Başkanı örgüt suçuyla cezaevinde

Liman Başkanı örgüt suçuyla cezaevinde.9613
  • Giriş : 30.03.2008 / 15:03:00

Tekirdağ'da jandarmanın düzenlediği operasyonda 8 kişi gözaltına alındı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Mahkemeye çıkartılan Tekirdağ Liman Başkanı Ahmet E.'nin de arasında bulunduğu 4 kişi suç işlemek maksadıyla örgüt kurmak, örgüt üyesi olmak, rüşvet almak-vermek, görevi kötüye kullanmak ve denetim görevini ihmal suçlarından dolayı suçlarından tutuklandı.

Edinilen bilgiye göre Tekirdağ İl Jandarma Komutanlığı tarafından, Tekirdağ il merkezi ve Marmara Ereğli İlçesinde limanlardaki çeteleşmeye yönelik operasyon düzenledi. Operasyonda suç işlemek maksadıyla örgüt kurmak, örgüt üyesi olmak, rüşvet almak-vermek, görevi kötüye kullanmak ve denetim görevini ihmal suçlarından dolayı S.D, D.K, A.K, E.Ö, C.Ç, A.E, H.D ve Tekirdağ Liman Başkanı Ahmet E. gözaltına alındı.

Tekirdağ İl Jandarma Komutanlığı'nda ifadeleri tamamlanarak adliyeye sevk edilen 8 şüpheli şahıstan E.Ö, S.D, A.Ö ve Tekirdağ Liman Başkanı Ahmet E. Tekirdağ Sulh Ceza Mahkemesi tarafından tutuklanarak Tekirdağ Merkez Kapalı Cezaevi'ne kondu. Diğer 4 şüpheli ise tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. Olayla ilgili tahkikatın devam ettiği bildirildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious