Lincoln, Cimbom'u çıldırttı

Lincoln, Cimbom'u çıldırttı.12411
  • Giriş : 29.06.2008 / 08:29:00

G.Saray"ın 'Çıldırma' sloganı yeni bir boyut kazandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Arkadaşları sıcakta idman yaparken Lincoln ağustos böceği gibi çalıp oynuyor.G.Saray, uzun süre özlem duyduğu, Hagi"den sonra güvenle verdiği 10 numaralı formanın sahibi Lincoln"ün yeni sezon kampına hala katılmaması üzerine çılgına döndü. Geçtiğimiz sezonu şampiyon tamamlayarak yurdun dört bir yanında “Çıldırma” partileri düzenleyen G.Saraylılar"ı şu sıralar Lincoln çıldırtıyor. Sarı-Kırmızılı camiada taraftardan başkanına kadar herkes Lincoln"ün umursamaz tavırlarından yakınıyor.

AĞUSTOS BÖCEĞİ LİNCOLN

G.Saray çalışmalarına 4 gün önce başladı ama henüz Lincoln"den ses seda yok. Arkadaşları İstanbul"un bunaltan sıcağında kan ter içinde idman yaparken Sambacı"nın ülkesindeki perküsyon çalarak eğlenen görüntüleri akıllara La Fontaine"nin ünlü “Ağustos böceği ile Karınca” hikayesini getiriyor. Geçen sezonun önemli bölümünü sakat geçiren Lincoln"un 2008- 09"a müzik aletleriyle hazırlanması yeni problemlerin habercisi.

Sarı-Kırmızılılar"ın genç teknik direktörü Skibbe"nin de bu gelişme üzerine güvendiği dağlara kar yağdı. İmza töreninde sambacıya övgüler düzen ve “Bu sene bambaşka bir Lincoln izleyeceksiniz” diyen 43 yaşındaki teknik adam ipleri atmış durumda. Bild"e konuşan Michael Skibbe, “Elimde yeterince iyi futbolcu var. Benim takımım Lincoln"e bağımlı değil” sözleriyle Brezilyalı futbolcuya sert tepki gösterdi.

CEZASI HER GÜN ARTIYOR

G.Saray yönetimi ve Başkan Adnan Polat da Lincoln"e tavır almış durumda. Çok güvendikleri Brezilyalı futbolcunun kendilerine haksızlık yaptığını düşünen yönetim Lincoln"e kulüp tarihinin en ağır cezasını vermeyi planlıyor. Her gelmediği gün için noter kaydı tutturan yönetim, Brezilyalı futbolcuya en az 200 bin euro gibi bir para cezası kesecek. Sezon içinde bu gecikmenin tekrarı halinde ise ceza katlanarak artırılacak.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious