Lincoln, FIFA'dan 'özel izin' istedi

Lincoln, FIFA'dan 'özel izin' istedi.17400
  • Giriş : 11.07.2009 / 12:07:00

Bonservisine 5 milyon euro ödenen, Galatasaray'a bugüne kadar 14 milyon euroya malolan Lincoln, FIFA'dan 'oynamak için özel izin' istedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Bu da yetmedi, haber gönderdi: 1.5 milyon euroya bonservisimi verin!

FIFA'NIN KAPISINI ÇALDI

Galatasaray'da Lincoln krizi tırmanarak devam ediyor. Sarı-kırmızılı yönetimin gözden çıkardığı ve sözleşmesini feshedebilmek için FIFA'ya başvurduğu Brezilyalı oyuncudan karşı atak geldi! İlk olarak menajeriyle haber göndererek bonservisini bedavaya almak istediğini söyleyen Sambacı, bu kez de FIFA'nın kapısını çaldı. Cassio Lincoln'ün, yaptığı başvuruda başka bir kulüpte Futbol oynayabilmek için özel izin istediği öğrenildi. Brezilyalı yıldızın bu hamlesini şaşkınlıkla izleyen Galatasaray Yönetimi "Böyle bir iznin verilmesi mümkün değil" yorumunu yaparken bir bomba daha patladı.

ASLAN'IN HESABI BAŞKA

Almanya'dan ülkesine geçen Lincoln'ün Brezilya'dan bir kulüple anlaşma noktasına geldiği ve Galatasaray'a, "1.5 milyon euroya beni almak isteyen bir takım var. Bu rakam karşılığında bonservisimi verin" dediği öğrenildi. Lincoln'ün 10 numaralı formasını Arda'ya vererek bu oyuncuyu tamamen defterden silen G.Saray ise hem bu oyuncudan tazminat almak hem de Sambacı'yı satarak 3 ila 5 milyon euro arasında bir bonservis geliri elde etmek amacında. FIFA ile yazışmalarını sürdüren sarı-kırmızılılar, ödemeleri düzenli olarak yapılan Lincoln'ün köşeye sıkışacağı görüşünde.

ZAMAN

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*