Lincoln, şimdi şok olacak!

Lincoln, şimdi şok olacak!.12614
  • Giriş : 27.07.2007 / 00:12:00
  • Güncelleme : 27.07.2007 / 00:15:16

Schalke teknik direktörü Mirko Slomka, Lincoln transferiyle coşan Galatasaraylı taraftarlara ilginç bir uyarıda bulundu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Lincoln'le konuştuğunu ifade eden Slomka, "Ona istikrarsız olduğunu söyledim. Buna dikkat etmesse başındaki tacın uçları kırılabilir" dedi.

Alman spor dergisi Kicker'e konuşan Slomka,''Takımınız Lincoln'suz iyi mi, yoksa kötü mü oynayacak'' şeklindeki bir soruya karşılık da ''Farklı oynayacak. Lincoln özel bir futbolcu. Eksik olan sürekliliği'' şeklinde konuştu. Lincon'la Galatasaray'ın Duisburg kentinde kamp yaptığı zaman antrenmanda konuştuğunu ve kendisinde istikrar olmadığını söylediğini ifade eden Slomka, ''Bu ona İstanbul'da daha da gerekli. Orada onun başına yeni transfer olarak bir taç takıldı, ancak taçın uçları çabuk da kırılabilir'' dedi.

HAMİT'E ÖVGÜ

Schalke 04 takımının teknik direktörü Mirko Slomka, sezon sonunda Bayern Münih'e transfer olan milli futbolcu Hamit Altıntop'un, büyük başarı sağlamasının kendisini şaşırtmayacağını söyledi. Slomka, spor dergisi Kicker'e yaptığı açıklamada, Hamit'i FC Schalke 04'te tutmak için mücadele ettiklerini belirterek, ''Hamit, Bayern'de büyük başarı sağlarsa hiç şaşırmam. Hamit yüksek kaliteye sahip, ancak bunu bizde çok geç gösterdi'' dedi. Slomka, Hamit'in, Schalke'de çoğu kişinin kendisini desteklemediğini söylediğinin hatırlatılması üzerine de bu açıklamayı kendisinin de okuduğunu, bu kişilerin kim olduğunun sorulması gerektiğini, kendisinin Hamit ile iyi ilişki içinde olduğunu ifade etti.

Ligtv.com.tr

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious