Lincoln: "Asla pes etmem"

Lincoln:
  • Giriş : 17.02.2008 / 11:51:00

İstanbul’da kaldığı 2 gün boyunca güç toplayıp, açığını kapatacağını söyleyen sambacının, "Bu süre içerisinde takıma hazır döneceğim" dediği ve B.Leverkusen’le oynanacak rövanş maçında şans beklediği öğrenildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

BAYER Leverkusen maçında kendisini 83. dakikada oyuna alan Feldkamp’a tavır koyduğu için Konyaspor karşılaşması öncesi kesik yiyen Lincoln’ü hırs bastı. Konya maçı kadrosunda yer almamasını fırsat bilip 2 gün boyunca güç depolayacağını söyleyen Brezilyalı yıldız, "Ben asla pes etmem. Mücadelemi sonuna kadar sürdüreceğim" dedi.

"Hazırım" demesine rağmen Konyaspor maçı kadrosunda yer bulamayan Lincoln’ü, Kalli’nin verdiği kararın ateşlediği belirtildi. Konya’ya hareket etmek için Florya Metin Oktay Tesisleri’ne gelen idarecilerle kısa süreli bir görüşme yapan Lincoln’ün, çalışarak takıma gireceğini ifade ettiği öğrenildi.

Rövanşta şans bekliyor

Sambacının "Asla pes etmem. Bu sürede G.Saray’a maç kazandıracak düzeye de geleceğim. Böylece takıma daha güçlü bir şekilde gireceğim. Bana bu 2 gün yeterli olacak" dediği, bu sözlerin Lincoln ile Kalli’nin arasını düzeltmek için mekik dokuyan Futbol şubesi yetkililerini memnun ettiği belirtildi.

Lincoln’ün özel çalışma programını uyguladığı ve dün 2 saatlik bir çalışma yaptığı belirtilirken, Bayer Leverkusen ile yapılacak rövanş maçında teknik direktör Feldkamp’tan forma beklediği öğrenildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious