Lincoln bu duruma içerledi!

Lincoln bu duruma içerledi!.15501
  • Giriş : 25.08.2008 / 08:35:00

Denizlispor maçında taraftarın soğuk davrandığı Brezilyalı futbolcu, bu duruma içerledi. Lincoln takım arkadaşlarına, "Ben ne yaptım ki böyle davrandılar" dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Galatasaray'da Lincoln'e sarı kırmızılı taraftarların küsmesi yıldız futbolcunun keyfini kaçırdı. Maç sonrası suratı hiç gülmeyen ve arkadaşlarına, "Niye beni tribüne çağırmadılar.. Ne yaptım ki.. Sakatlıklar nedeniyle istediğim seviyeye bir türlü tam olarak gelemedim.. Bu benim suçum değil ki.. Zamanla çok iyi olacağım.. Geçen sezon gördüğüm sevgiden sonra bu üzücü durum beni çok şaşırttı" diye konuşan Lincoln attığı golün sevincini bile tam yaşayamadı. Galatasaray'ın Denizlispor'la oynadığı karşılaşma öncesinde eski açık tribündeki taraftarlar bütün futbolcuları tek tek tribüne çağırırken, Lincoln'ü ise es geçmişti.

GEÇEN YIL SEVGİLİYDİ
 
Geçtiğimiz sezon taraftarların sevgilisi olan Lincoln, bu sezon hazırlık maçlarında gösterdiği kötü performans nedeniyle taraftarların tepkisine neden olurken, sarı kırmızılı taraftarlar yedek oyunculara bile yumruk şov yaptırmıştı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*