Lincoln ceza alacak mı?

Lincoln ceza alacak mı?.10866
  • Giriş : 14.03.2009 / 17:58:00

Haldun Üstünel, Brezilyalı oyuncuya ceza verilip verilmeyeceğiyle ilgili soruyu yanıtladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Galatasaray, Turkcell Süper Lig'de yarın Trabzonspor ile oynayacağı karşılaşma için özel bir uçakla Trabzon'a gitti.

Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi Haldun Üstünel, Atatürk Havalimanı'nda yaptığı açıklamada, Trabzonspor ile zor bir karşılaşma yapacaklarını belirterek, ''Yüreğimizi sahaya yansıttığımız sürece, Karadeniz'den de galibiyetle ayrılırız. Tüm takım olarak inancımız tam. Sonucu hep beraber göreceğiz'' dedi.

Üstünel, ''Avrupa ile Türkiye'deki maçların havası farklı oluyor, bu hava maça yansır mı?'' sorusu üzerine, ''Kesinlikle. Çok önemli bir müsabakadan dönüyoruz. Kısa süreçte en iyi şekilde hazırlanmaya çalıştık. Konsantrasyonumuz üst seviyede. Bu maçı da kazanacak gücümüz var'' yanıtını verdi.

Hamburg maçında Casio Lincoln'ün teknik direktör Bülent Korkmaz'a yönelik tepkisinin hatırlatılması ve Brezilyalı oyuncuya ceza verilip verilmeyeceğinin sorulması üzerine Üstünel, şunları söyledi:
''Galatasaray etiği ve davranışlarına uygun gelmeyen her hareket, yönetim kurulumuz tarafından değerlendiriliyor. Biz de bu konu üzerinde değerlendirmede bulunduk. Kendisine bugün gereken tebligatı yaptık. Galatasaray'ın hocasına yapılmış her hareket, Galatasaray Kulübü'ne yapılmış harekettir. Bu konuyla ilgili değerlendirmemizi yönetim kurulunca aldığımız kararla kendisine ilettik.''

Bu arada Galatasaraylı futbolculara havalimanında büyük ilgi gösterildi. Bazı yolcular futbolcularla fotoğraf çektirirken, bazı taraftarlar da takımlarının formalarını imzalattı.

Öte yandan Atatürk Havalimanı İç Hatlar Gidiş Terminali'nde yeni açılan şekerciyi gören Arda, yolculukta yemek için 18 TL'lik şekerleme satın aldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*