Lincoln G.Saray'da gün sayıyor!

Lincoln G.Saray'da gün sayıyor!.12419
  • Giriş : 17.03.2009 / 08:31:00
  • Güncelleme : 17.03.2009 / 10:12:18

G.Saray’ın yıldızının Trabzonspor’a karşı oynatılmamasını kabullenemediği ve sezon sonu gitmeyi kafasına koyduğu öğrenildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Galatasaray'da Lincoln bunalımı... Hamburg maçında oyundan alındıktan sonra Teknik Direktör Bülent Korkmaz'a tepki gösteren Brezilyalı futbolcunun hocasının kendisine aldığı tavır nedeniyle ayrılma planları yaptığı öğrenildi. Trabzonspor maçında kadroya alınan ancak oynatılmayan Lincoln'ün bu duruma çok sinirlendiği ve sezon sonu gitmek istediği belirlendi.

HUZURU İYİCE KAÇTI
Lincoln'ün yakın çevresine, “Beni Trabzon'da oynatmayarak cezalandırdı. Bu şartlarda daha fazla kalamam” dediği iddia edildi. Bazı yöneticilerin de Lincoln'e karşı alınan tavırdan dolayı rahatsız oldukları ve bunu başkanla paylaştıkları öne sürüldü.

Galatasaray start verdi
Cimbom, Hamburg maçının hazırlıklarına ara vermeden başladı. Trabzon maçında oynayan futbolcular düz koşu yaparken diğerleri teknik çalışma gerçekleştirdi.

ARDA TURAN YETİŞECEK
Trabzonspor maçında aldığı darbe nedeniyle ayağında ödem oluşan Arda Turan'ın tedavisi dün de sürdü. Sarı- Kırmızılı futbolcunun perşembe günkü Hamburg maçına kesinlikle yetişeceği bir kez daha açıklandı.

YASER'E 10 BİN $ CEZA
Galatasaray Yönetimi, Trabzonspor maçında kırmızı kart gören Yaser'e verilen kartı haksız olarak görmesine rağmen genç futbolcuyu cezasız bırakmayacak. Sarı-Kırmızılı yönetimin yapacağı ilk toplantıda Yaser'e 10 bin dolar para cezası keseceği öğrenildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*