Lincoln içi özel önlem aldım

Lincoln içi özel önlem aldım.9200
  • Giriş : 29.08.2007 / 21:07:00
  • Güncelleme : 29.08.2007 / 21:09:55

Galatasaray'ın UEFA Kupası 2. ön eleme turu rövanşında yarın karşı karşıya geleceği Hırvatistan'ın NK Slaven takımının teknik direktörü Krnoslav Jurcic, İstanbul'a bir umutla geldiklerini, ancak tur şanslarının fazla olmadığını söyledi

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Jurcic, Ali Sami Yen Stadı basın odasında, takımının son çalışması öncesinde düzenlediği basın toplantısında, İstanbul'a sadece karşılaşma yapmaya gelmediklerini ifade ederek, ''Sporcular olarak olumlu ve iyi düşüncelerimiz var. Buraya iyi bir oyun sergilemeye geldik. Çok da beklentimiz yok'' dedi.

Galatasaray'ın büyük bir kulüp olduğunu kaydeden Jurcic, ilk maçta kötü bir sonuç aldıklarını, bu yüzden de fazla beklentileri olmadığını dile getirdi.

LINCOLN'E ÖNLEM

Krnoslav Jurcic, Galatasaray'ın bütün maçlarını izlediğini ve Lincoln'e özel önlem alacağını vurguladı. Kendi oyun sistemlerini uyguladıklarını söyleyen Jurcic, ''Rakibimiz oyunu Lincoln'ün üzerine kuruyor. Biz de ona göre tedbir alacağız'' ifadesini kullandı. Jurcic, ilk karşılaşmada oynamayan bazı oyunculara, yarınki maçta şans verebileceğini de sözlerine ekledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious