Lincoln ilk maçta gol attı

Lincoln ilk maçta gol attı.12614
  • Giriş : 03.07.2007 / 22:28:00

Galatasaray, yeni sezon hazırlıklarını bugün yaptığı çift antrenmanla sürdürdü. Antreman maçında sarı ve kırmızı takımlar birbirlerine üstünlük sağlayamadı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Florya Metin Oktay Tesisleri'nde, teknik direktör Karl Heinz Feldkamp yönetiminde gerçekleştirilen ve 1 saat 10 dakika süren akşam antrenmanında, sarı-kırmızılı futbolcular çift kale maç yaptı. Orkun, Sabri, Servet, Emre, Anıl, Barış, Mehmet Topal, Arda, Ferhat ve Lincoln'den oluşan sarı takım, Fırat, Bouzid, Tomas, Orhan, Cihan, Erhan, Mehmet Güven, Linderoth, Volkan ve Hasan Şaş'tan oluşan kırmızı takımla karşılaşırken, oyuncuların maçta oldukça hırslı oldukları gözlendi.

Kornerlerin, serbest vuruş olarak değerlendirildiği maç 1-1 sona ererken, sarı takımın golünü serbest vuruştan Lincoln, kırmızı takımın golünü ise Cihan attı.

Bu arada, Ümit, Necati, Hasan Kabze, Serkan ve Aykut tesisin ayrı bir bölümünde kondisyon ağırlıklı antrenman yaparken, çalışmalara bugün başlayan Song takımdan ayrı koşu yaptı.

Evlendiği için izinli olan Okan ve sakatlıkları nedeniyle salonda çalışan Uğur, Aydın ve Carrussa antrenmanda yer almadı.

Galatasaray, yarın yapacağı çift antrenmanla hazırlıklarını sürdürecek.

Öte yandan, yarın bazı futbolcular Bakırköy Acıbadem Hastanesi'nde sağlık kontrolünden geçecek.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious