Lincoln kalıcı mı? Gidici mi?

Lincoln kalıcı mı? Gidici mi?.12411
  • Giriş : 24.03.2009 / 08:29:00
  • Güncelleme : 24.03.2009 / 10:59:22

Hamburg'da başlayan Lincoln krizi, Sambacı'nın dün ülkesine kaçmasıyla dönüşü olmayan bir yola saptı! Brezilyalı'nın dönüş bileti 7 gün sonrasına..

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

12 gün önce Hamburg'da patlak veren Lincoln krizi; dün Brezilyalı oyuncunun kulübünün izin vermemesi rağmen İstanbul'da ayrılmasıyla doruk noktasına ulaştı. Dün sabah saatlerinde kız arkadaşı ve özel fizyoterapisti ile Atatürk Havalimanı'na gelen ve Frankurt aktarmalı olarak ülkesine uçan Lincoln, yolculuk öncesi Türkçe olarak "Yarın döneceğim" dedi. Ülkesi Brezilya'ya (Sao Paolo) gittiği öğrenilen Galatasaray'ın 10 numarasının İstanbul'dan 6 valizle ayrılması "Dönecek mi?" sorusunu akıllara getirdi.

DÖNÜŞ BİLETİ 30 MART'A!
Futbol AŞ Genel Müdürü Adnan Sezgin'den istediği beş gün izin için red cevabı alan Brezilyalı'nın İstanbul'a dönüşü için 7 gün sonrasına bilet rezarvasyonu yaptığı öğrenildi. Eskişehirspor maçının ardından takımına iki gün izin veren teknik direktör Bülent Korkmaz'ın yarın Florya'da yapılacak antrenmana Lincoln'ün katılmaması halinde yönetime raporunu sunacağı ve kalan haftalarda Brezilyalı oyuncunun takımla olan ilişiğinin kesilmesini isteyeceği gelen haberler arasında.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*