Lincoln kulübeye çekiliyor

Lincoln kulübeye çekiliyor.10866
  • Giriş : 20.03.2009 / 23:42:00

Hamburg maçında hayal kırıklığı yaratan Galatasaray'ın Brezilyalı futbolcusu Lincoln, Eskişehirspor maçında kulübeye çekilecek.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Galatasaray'ın en çok para kazanan oyuncusu olan Lincoln'ün, Hamburg maçındaki etkisiz futbolunun yanı sıra sahadaki isteksiz görüntüsü Brezilyalı yıldıza olan tepkileri doruğa çıkardı. Hamburg ile oynanan ilk maçta teknik direktör Bülent Korkmaz'a tepki gösteren Lincoln, geçen hafta Trabzonspor maçınını 90 dakika kulübede bekleyerek geçirmişti. Bu maç sonrasında Lincoln'ün Hamburg maçında patlama yapmasını bekleyen sarı kırmızılıların, bu beklentileri boş çıktı. Lincoln, sahanın en etkisiz ve isteksiz ismi olarak sarı kırmızılı taraftarları adeta kahretti. Galatasaray Teknik Direktörü Bülent Korkmaz, skor 2-2'ye gelince ilk değişiklliğini Lincoln'ü dışarı alarak yaptı. Lincoln'ün Hamburg maçındaki kötü futboluyla, adeta kendisini Trabzon'da yedek bırakan Bülent Korkmaz ile zıtlaştığı izlenimi doğdu.

Galatasaray'da çok sayıda oyuncunun sakat olmasına rağmen teknik direktör Bülent Korkmaz'ın Lincoln'ü Eskişehirspor maçında yedek kulübesinde oturtacağı ve bu isteksiz halini sürdürmesi halinde de bundan böyle forma vermeyeceği öğrenildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*