Lincoln rest çekti: Gitmiyorum!

Lincoln rest çekti: Gitmiyorum!.10866
  • Giriş : 18.06.2009 / 14:57:00

Galatasaray'da teknik direktör Frank Rijkaard'ın istemediği, yönetimin de elden çıkarmaya çalıştığı Lincoln resti çekti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Galatasaray'da teknik direktör Frank Rijkaard'ın istemediği, yönetimin de elden çıkarmaya çalıştığı Lincoln resti çekti. Brezilyalı futbolcunun yönetime "Hiçbir yere gitmem. Sözleşmem devam ediyor" diye mesaj yolladığı belirtildi.

LigTV'nin haberine göre; Schalke'de forma giyen Halil Altıntop'la takası da gündemde olan Halil Altıntop, "Bana güvenmeyenlerle, suçlayanlarla görülecek hesabım var. Bu hesabımı sahada futbolumla vereceğim. Ben kulübümde mutluyum, bir yere gitmem" dediği öğrenildi.

Sarı - Kırmızılıların gündeminde olan Halil Altıntop da ailesinin izin vermediğini gerekçe göstererek İstanbul'a gelmeyeceğini bildirdi. Halil'in, "Ailem İstanbul'a gitmemi istemiyor. Ben de kariyerimi Almanya'da sürdürmek istiyorum" dediği belirtildi.

Galatasaraylı yöneticiler "Marsilya'ya imza atması an meselesi" dedikleri Servet icin de "Hem kendisi hem kulüp bu işten karlı çıktı. Aramızda hiç bir kırgınlık yok. Kendisi de gitmek istiyor. Elimizde tutsaydık bir daha böyle bir fırsatı ne biz, ne de o bulamayabilirdi. Servet kalsaydı bile bir stoper daha alacaktık. Şimdi belki iki stoper alırız. Veya elde edilecek parayla görüşmelerde son aşamaya geldiğimiz forvet oyuncusu için kullanabiliriz" ifadelerini kullandılar.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*