Lincoln sakat değil iddiası

Lincoln sakat değil iddiası.14102
  • Giriş : 27.04.2008 / 19:57:00

Beşiktaş derbisinde sezonun ilk yarısında kadro dışı kalan Brezilyalı futbolcu şimdi de Fenerbahçe derbisi öncesi kadrodan çıkartıldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Lincoln'ün Beşiktaş derbisindeki kadro dışı kalma nedeni Feldkamp ile yaşadığı sorun olarak dile getirilmişti. Şimdi ise sakatlığının bahane edildiği ve oynayacak durumda olmasına rağmen antrenörler ile tartıştığı belirtildi.

BEN 5 DAKİKALIK FUTBOLCU DEĞİLİM

Teknik heyet Lincoln'ü yedek soyundurmak ve maçın ilerleyen bölümlerinde oynatmak isterken Brezilyalı'nın buna karşı çıktığı ve "Ben 5 dakikalık oyuncu değilim. İlk 11'de olmazsa oynamam" dediği iddia edildi.

PARASAL SORUN SÖYLENTİSİ

Bir başka söylenti ise Galatasaray'da paraların ödenmediği ve Lincoln'ün alacağını istediği ancak, garanti parayı görmeyince resti çektiği şeklinde. Paralarını alamayan Lincoln'ün eşyalarını toplamaya başladığı tesislere yakın çevrelerden dile getirildi.

HAKAN'LA YÖNETİM ARASINDA KIRGINLIK

Öte yandan kaptan Hakan Şükür'ün de ilk 11'de oynamak istediği ve buna sıcak bakmayan teknik heyet ile tartıştığı öğrenilirken, Hakan ile yönetim arasında da kırgınlık olduğu bildirildi.

HÜRRİYET

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious