Lincoln: Üzüntü içindeyim

Lincoln: Üzüntü içindeyim.11526
  • Giriş : 27.02.2008 / 09:38:00

Brezilyalı yıldız, G.Saray camiasının kendisinden çok şey beklediğini, istenileni verememesinin üzüntüsü içinde olduğunu belirtti. F.Bahçe derbisinde kendisini göstereceğini iddia etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

G.SARAY’a büyük umutlarla transfer edilen ancak beklenen performansı sergileyemeyen Cassio Lincoln, performansını beğenmediğini söyledi. Sarı kırmızılı camiada eleştiri oklarına hedef olan Brezilyalı star ise derdini Futbol şube sorumlusu Haldun Üstünel ile paylaştı. Brezilya’dan gelen misafirlerinin bile keyfini düzeltemediği ve büyük moral bozukluğu yaşayan Lincoln ile dertleşen Üstünel, "Sana güveniyoruz. Önümüzde Fenerbahçe derbisi var. Çık ve Lincoln’ün kim olduğunu herkese göster" dedi.

Üzüntü içindeyim

Performansının kendisi için de hayal kırıklığı yarattığını dile getiren Lincoln, "Galatasaray’da benden çok şey bekleniyor. Buraya geldiğimden beri şans adeta bana sırtını döndü. Takıma büyük katkı sağlayamamanın üzüntüsünü yaşıyorum. İnsanlar beni sorumsuz zannediyor ama Galatasaray için faydalı olamamak beni her gün kahrediyor" diye Üstünel’e içini döktü.

Fenerbahçe derbisini ise kendisi için kader maçı olacağını dile getiren Lincoln şunları söyledi: "Bugüne kadar derbilerde oynamadım. Ama bu maçın önemini biliyorum. Seyircimizin önünde oynamak büyük avantaj ve benim için de fırsat. Rakibin Fenerbahçe olması da benim için güzel bir tesadüf. Sarı lacivertlilere karşı Schalke formasıyla attığım golleri umarım bu kez Galatasaray için ağlara gönderirim. Bu derbide kendimi affettireceğim."

FENER’E BiLENDi

SCHALKE forması altında sarı lacivertli ağları havalandırdığını dile getiren Lincoln, "İlk kez bir derbide forma giyeceğim. Atacağım golle ve futbolumla kendimi affettirmek istiyorum" dedi.

HÜRRİYET

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious