Lincoln ve Gökdeniz oynayacakmı?

Lincoln ve Gökdeniz oynayacakmı?.16716
  • Giriş : 24.11.2007 / 08:31:00

Kritik maça bir gün kala iki devin kader adamları belirlendi. Galatasaray’a müjde; sakatlığı bulunan Sambacı, Avni Aker’de sahada olacak. Nonda ve Linderoth’un durumu ise belirsiz. Trabzonspor’da ise planlar Gökdeniz Karadeniz̵

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Zirvenin rengi değişebilir


Bir yanda 28 puanla Süper Lig’in lideri olan Galatasaray, diğer tarafta 16 puanla 10. sırada yer alan Trabzonspor... İki dev, yarın Avni Aker’de karşılaşacak. Konuk takım kaybederse koltuktan olabilir, ev sahibi kazanamazsa yarıştan kopabilir. Böylesine kritik sınav öncesi, Kalli de Yanal da kader adamlarını belirledi. Cim Bom’da uzun süren uğraşların ardından Lincoln hazır duruma getirildi. Sambacı, Avni Aker’de sahada olacak, ancak Alman hocayı düşündüren iki çok önemli isim daha var: Linderoth ve Nonda... İki yıldızın durumu, bugün yapılacak son idmanda netlik kazanacak.

İşte şu anki muhtemel 11’ler


Trabzon cephesinde de hazırlıklar tamam... Milli arada futbolcularıyla fazla mesai fırsatı bulan Ersun Yanal, İstanbul’dan yeni dönen Gökdeniz’e özel idman yaptırıyor. Genç hocanın ‘Aslan’ı imha planı’nda başrolü milli yıldız oynayacak. Dev kapışmaya sayılı saatler kala iki takımın şu anki muhtemel 11’leri ise şöyle:

TRABZONSPOR:


Ahmet

Jabi,

Tayfun,

Tolga,

Mustafa

Serkan,

Hüseyin,

Yattara,

Ceyhun

Gökdeniz

Umut

GALATASARAY:


Orkun,

(Aykut)- Uğur,

Song,

Servet,

Hakan Balta

Hasan Şaş,

Mehmet Topal (Linderoth),

Lincoln,

Arda

Serkan

Ümit Karan (Nonda)

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious