Lincoln ve Kalli dönüyor

Lincoln ve Kalli dönüyor.9066
  • Giriş : 22.03.2008 / 08:33:00

Almanya'da tedavi gören Lincoln ve Kalli'nin yarın Türkiye'de olmasına kesin gözüyle bakılıyor.Ama her ikisi de Denizli maçında sahaya çıkamıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Tribünde olacak
Galatasaraylılar'ın gözünü yollarda bırakan ikili, Lincoln ve Kalli, yurda dönüyor... Ankaraspor müsabakasında sol uyluk arka adalesinden sakatlanan ve daha sonra kendi isteğiyle Almanya’ya giden Brezilyalı futbolcunun durumunun düzeldiği öğrenildi. Sambacı, pazar günü İstanbul’da olacağı yönetime ve teknik heyete bildirdi. Ancak Lincoln’ün Türkiye’ye ayak basıyor olması takımının Denizlispor ile yapacağı kritik maçta oynayacağı anlamına gelmiyor. Lincoln’ün bu karşılaşmayı tribünde izlemesi bekleniyor.

Süresi doluyor
Sarı-Kırmızılı camianın gündemindeki bir başka isim, teknik direktör Karl Heinz Feldkamp’ın da pazar günü İstanbul’a ayak basacağı bildirildi. Yeni doğan torununu görmek için gittiği ülkesinde ağır gribal enfeksiyon teşhisiyle kontrol altına alınan Alman hoca da dönse dahi görevi bir maçlığına daha yardımcısı Ahmet Akcan’a teslim edecek. Yeni dönemde en azından A Takım’da çalışmayacağı kesin gibi görünen Kalli’nin, sunulacak yeni öneriye nasıl bakacağı şimdilik merak konusu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious