Lincoln ve Linderoth ülkelerine gitti

Lincoln ve Linderoth ülkelerine gitti.15314
  • Giriş : 20.12.2007 / 16:14:00

Galatasaray, hafta sonunda Gençlerbirliği OFTAŞ ile oynayacağı maçın hazırlıklarını sabah basına ve taraftara kapalı yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Adnan Sezgin, Haldun Üstünel, menajer Mustafa Turgun, Basın ve Operasyon Sorumlusu Yako Igual, antrenörler Ahmet Akcan, Cevat Güler, Burak Dilmen ve Nezih Ali Boloğlu'nun da katılımıyla soyunma odasında düzenlenen bayramlaşmanın ardından yapılan antrenman, ısınma ve açma germe egzersizleriyle başladı. Başkan Yardımcısı Adnan Polat da antrenman sonunda tesislere gelerek takımım bayramını kutladı.

Dün oynanan maçta ilk 11'de yer alan oyuncular maç ertesi programlarını, rejenerasyon çalışmalarının ardından maçta gelişen çeşitli sakatlıklarının sağlık merkezinde tedavisi ve terapi seanslarıyla tamamladılar. Antrenmanın ana bölümünde diğer oyuncularla dar alanda iki takım halinde kalecilerin de katıldığı teknik çalışmalar yapıldı.

Hakan Şükür, Ümit Karan ve Nonda maç sırasında gelişen çeşitli adale rahatsızlıkları, Hasan Gökhan Şaş ise üst solunum yolu enfeksiyonu nedeniyle bugün sağlık ekibi tarafından dinlendirilerek tedavi edildiler. Bir süredir abduktor adalelerindeki ağrılarına rağmen antrenmanlara çıkan ve maçlarda görev almayı sürdüren Servet Çetin antrenman sonrasında Acıbadem Hastanesi'nde kontrolden geçti. Yapılan tetkikler sonucunda, Servet'in rahatsızlığının hafta sonu oynanacak maçta görev almasına engel olmayacağı anlaşıldı. Ayhan Akman, Carrusca ve Okan Buruk'un tedavilerine Metin Oktay Tesisleri Sağlık Merkezinde sabah ve akşam olmak üzere günde çift seansla devam ediliyor. Ayhan ve Carrusca tedavisinin ardından salon ve sahada fizyoterapistler eşliğinde takımdan ayrı özel bir çalışma yaptılar. Okan ise salondaki antrenmanlarını sağlık ekibi eşliğinde sürdürüyor. Antrenmana teknik ekipten izin alarak ülkelerine giden Lincoln ve Linderoth katılamadı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious