Lincoln zaman istedi

Lincoln zaman istedi.12411
  • Giriş : 13.03.2008 / 15:00:00

Galatasaray'ın Brezilyalı futbolcusu Lincoln, sarı-kırmızılı takımda mutlu olduğunu söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Galatasaray'ın dün akşam yaptığı antrenman sırasında basın açıklaması yapan Lincoln, "Hepinizin profesyonel olduğunuzu biliyorum. Artık belli bir süre geçti ve birbirimizi tanıdık. Sizler de beni tanıdınız. Şeffaf biri olduğumu, içimin dışımın bir olduğunu sizler de gördünüz. Bizi takip eden ve sürekli yakınımızda olan gazeteci grubu bunu biliyor. Özellikle benim ağzımdan duyduğunuzu tabii ki yazabilirsiniz, ama benim ağzımdan, kulağınızla duymadığınız şeyleri, rica ediyorum yazmayın, çünkü bu bir saygı çeşididir. Bu saygının bana gösterilmesini rica ediyorum. Eğer burada herhangi bir insanı gücendirdiysem özür dilerim. Ben hepinize saygı duyduğum için, sizden de saygı bekliyorum" diye konuştu.

Brezilyalı futbolcu, sezon başında Galatasaray'ın kendisini çok istediğini ifade ederek, "Galatasaray'ın, beni almak, benim de o Galatasaray'a gelmek için büyük bir isteğimiz oldu. Bildiğiniz gibi, Almanya'dan Türkiye'ye transferim o kadar da kolay olmadı. Başka teklifler de vardı. Ben buraya gelmek için elimden gelen her şeyi yaptım. Geldiğim günden bu yana da çok mutluyum. Bunu üstüne basa basa söylüyorum. Eğer bir gün mutsuz olursam, çıkarım karşınıza ve bunu kendi ağzımla söylerim, ama dediğim gibi, şu an ben burada son derece mutluyum" dedi.

Sakatlıkların, futbolcuların bir gerçeği olduğunu da vurgulayan Lincoln, "İstemediğimiz bir şey, ama sonuçta bizim riskimiz ve gelir bizi bulur. Büyük bir sakatlıktan çıktım ve şu anda geri dönüyorum. Son oynadığım maçtaki performansımdan da memnunum. 80 dakika iyi bir tempoda oynayabildiğimi gördüm ve her geçen gün kendime geliyorum. Tabii sene başındaki o performansımın aynısını her maç göstermek isterim. Takıma çok daha faydalı olmak isterim, ama bunun için de biraz zaman gerekiyor" şeklinde konuştu.

HÜRRİYET

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious