Lincoln'de yine rötar

Lincoln'de yine rötar.9097
  • Giriş : 18.01.2008 / 10:48:00
  • Güncelleme : 18.01.2008 / 11:39:09

Galatasaray’a büyük umutlarla gelen ancak sakatlıkları nedeniyle bir türlü forma giyme konusunda istikrarı yakalayamayan Lincoln’ün kadroya dönüşü yine rötar yaptı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri


Süper Lig’in ilk yarısının son iki haftasına girilirken sakatlanan ve ikinci yarıda hazır olacağı söylenen Brezilyalı futbolcu verilen devre arası izninde tedavi yerine tatil yapınca sakatlığı uzamıştı. Süper Lig’in ikinci yarısı başlarken Ç.Rizespor maçı öncesinde 10 gün sonra hazır olacağı açıklanan Lincoln’ün ağrıları hala devam ediyor.

Sakatlık sancısı

Kulüp doktorları yaptıkları program doğrultusunda Lincoln’ü Bursaspor maçına yetiştirmeyi hedefliyorlardı. Ancak dün sabah yapılan idman dahil takım ile bir türlü çalışmalara katılamayan Lincoln Bursaspor ile oynanacak olan lig maçında da takımındaki yerini alamayacak. Kulüp doktorları Lincoln’ü Bursaspor maçı öncesinde son antrenmana çıkartabileceklerini söylediler. Ancak Feldkamp, Lincoln’ü tam olarak hazır olduğu anda takıma katılmasını istedi. Lincoln ile birlikte Bursaspor maçında Linderoth, Ayhan, Okan ve Hasan Şaş da forma giyemeyecekler.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious