Lincoln'den iyi haber

Lincoln'den iyi haber.12419
  • Giriş : 28.01.2008 / 15:55:00

Galatasaray, hafta sonunda Fortis Türkiye Kupası'nda Fenerbahçe ile oynayacağı çeyrek final ilk maçının hazırlıklarına ara vermeden başladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Teknik direktör Karl Heinz Feldkamp yönetiminde Florya Metin Oktay Tesisleri'nde gerçekleştirilen ve yaklaşık 1,5 saat süren çalışmada, dünkü karşılaşmada 90 dakika forma giyen oyuncular Hakan Şükür hariç yenileme idmanı yaparken, tecrübeli oyuncu aktif dinlenme yapmayıp yedeklerle birlikte çalıştı.

Uzun süredir sakatlıkları nedeniyle idmanlara katılamayan Ayhan ve Lincoln, bugün ilk kez takımla birlikte çalışırken, iki oyuncu idmana neşe kattı. Özellikle çift kale maç bir hayli neşeli geçerken, Ayhan ve Lincoln'ün takımları normal sürede yenişemedi. Antrenör Ahmet Akcan daha sonra oyuncularına penaltı attırırken, yapılan atışlarda da iki takım birbirlerine üstünlük sağlayamadı. Beraberliklerin ardından bu kez Ayhan ve Lincoln, birbirlerine penaltı attı. Ayhan atışı direğe nişanlarken, Lincoln attığı golle takımını galibiyete taşıdı. Lincoln ve takım arkadaşları maçtan sonra sevinç yaşadı.

Antrenmana sakatlıkları bulunan Okan, Nonda ve Linderoth katılmazken, Hakan Balta ve Hasan ise takımdan ayrı koşu yaptılar. Afrika Kupası'nda mücadele eden Song da idmanda yer almadı. İdmana, PAF takımdan Erhan, İlker ve Harun da katıldı. Harun, Barış'la ile girdiği mücadelede burnuna aldığı darbe nedeniyle çalışmayı yarıda bıraktı.

Feldkamp, antrenmanda Hakan Şükür, Servet ve Lincoln ile kısa süreli görüşmeler yaptı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious