Lincoln'den olay sözler

Lincoln'den olay sözler.10633
  • Giriş : 30.09.2007 / 17:13:00

Ülkesinden gelen 4 arkadaşını kamp yapılan tesislere aldığı için kadrodan çıkarılan Sambacı’nın, hocasına rest çektiği ileri sürüldü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Resmen çılgına döndü

Her şey Cassio Lincoln’ün ülkesinden gelen 4 arkadaşını kamp yapılan tesislere almasıyla başladı... Yakınlarıyla geceyarısına kadar odasında vakit geçiren Brezilyalı, sabah kahvaltısında, teknik direktör Karl-Heinz Feldkamp tarafından kadro dışı bırakıldığını öğrendi. Bunun üzerine çılgına döndüğü belirtilen 28 yaşındaki oyuncunun, yöneticileri arayarak, “Feldkamp varsa ben yokum. Bu şekilde çalışamayız'' dediği iddia edildi.

Zorla ikna ettiler...

Daha sonra evine giderek bavullarını toplamaya başlayan Lincoln’ü, Mustafa Turgun’un ikna edip, tesislere götürdüğü öne sürüldü. Ardından Adnan Polat da tesislerin yolunu tuttu. Hemen akıllara Kalli’nin daha önceki sözleri geldi. Feldkamp, bir Alman gazetesine, “Lincoln’ü transfer ederek büyük risk aldık'' demiş, Türk medyasına da ‘yıldız oyuncu’ kavramını tanımadığını belirterek, “Benim için formda ya da formsuz oyuncu vardır'' açıklamasını yapmıştı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious