Lincoln'den şampiyonluk sözü

Lincoln'den şampiyonluk sözü.12411
  • Giriş : 04.04.2008 / 11:47:00
  • Güncelleme : 04.04.2008 / 12:29:15

Lincoln, futbol şubesi sorumlusu Haldun Üstünel'e şampiyonluk sözü verdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

.Saray'ın Brezilyalı yıldızı Lincoln, Futbol şubesi sorumlusu Haldun Üstünel'e şampiyonluk sözü verdi; "Ligin son haftalarında kendimi göstereceğim" dedi

Galatasaray'ın yıldız futbolcusu Cassio Lincoln, camiaya şampiyonluk sözü verdi. Çarşamba günü, kendisiyle sürekli olarak ilgilenen yönetici Haldun Üstünel'le dertleşen Brezilyalı oyuncu, "Sezonu şampiyon olarak tamamlayacağız. Buna şimdiden söz veriyorum" dedi. Şu ana kadar bekleneni veremediğini kabul eden Lincoln, başlıca sebeplerden birinin de çok tekme yemesi olduğunu savundu. Kendisine yönelik sertlikten yakınan ünlü futbolcu, hakemlerin de bu konuda yeterince hassas davranmadığını öne sürdü. Lincoln, Üstünel'e şunları söyledi: "Türkiye liglerinde oynanan tüm maçlara bakın. Bu zamana kadar benden çok tekme yiyen futbolcu var mı? Top daha ayağıma gelmeden bacağıma, baldırıma tekmeyi basıyorlar. Bu yüzden sakatlık dönemlerim oldu ve bir türlü toparlanamadım. Ama artık final haftalarına giriyoruz. Kendimi göstereceğim."

'EN BÜYÜK YILDIZ SENSİN'

Türkiye'ye geldiği günden bu yana Lincoln'le ilgilenen ve yıldız oyuncunun her türlü sorununa çözüm getirmeye çalışan Üstünel'in ise, "Senin kaliteni biliyor, iyi niyetine güveniyoruz. Zaten beklentilerimizin hep üst seviyede olmasının nedeni de bu. Türkiye'deki en kaliteli futbolcu sensin. Bugüne kadar kendini gösteremesen de son haftalarda maçlara ağırlığını koyacağından şüphemiz yok. Muhteşem bir finalle kendini affettirebilirsin. Kendine güvenini kaybetme, yeter" diyerek Brezilyalı oyuncuya moral verdiği öğrenildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious