Lincoln'e Alman kancası

Lincoln'e Alman kancası.15483
  • Giriş : 26.03.2009 / 09:52:00
  • Güncelleme : 26.03.2009 / 09:58:22

Gatatasaray'da sürekli sorun yaşadığı Lincoln için ilk teklif Almanya'dan geldi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Galatasaray yönetiminin, sürekli sorun çıkaran Cassio Lincoln'e kulüp ararken, sürpriz bir teklif Almanya'dan geldi.
Bülent Korkmaz ile ters düşen ve köprüleri atan Cassio Lincoln'e gelmediği her gün için 14 bin euro ceza kesilecek. Yönetimden 5 gün izin isteyen Lincoln, sadece 2 gün için "Evet" denmesine rağmen 11 bavulla ülkesinin yolunu tuttu.

Brezilyalı futbolcunun disiplinsiz tavırları yönetimi çileden çıkardı. Yöneticiler, bugünkü idmana noter getirip tutanak tutturacak. Lincoln'e de gelmediği her gün için 14 bin euro ceza kesilecek. Brezilyalı yıldızın giderken, "Hafta sonundan önce dönmem" dediği biliniyor.

DEFTER KESİN KAPANIYOR

Yönetimin günlük 14 bin euro dışında disiplinsizliği nedeniyle de 100 bin euro ceza vermesi bekleniyor. G.Saray yönetimi sürekli sorun çıkaran Lincoln'ü göndermek için de çare arıyor. Brezilyalı oyuncuya ilk teklifin Wolfsburg'tan geldiği belirtiliyor. Alman ekibinin teknik direktörü Felix Magath'ın, "Yıldız oyuncular sorunlu olur. Onu ben adam ederim. Üstelik Almanya'yı da biliyor" diyerek yönetime rapor verdiği biliniyor. Alman ekibi ile pazarlıkların başladığı, her şartta Lincoln defterinin kapatılacağı ifade ediliyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*