Lincolne uyarı: Taksimetre açık!

Lincolne uyarı: Taksimetre açık!.10866
  • Giriş : 25.06.2009 / 23:05:00

Galatasaray' da sıkıntısı bitmeyen Lincoln için Haldun Üstünel "Taksimetre çalışıyor" dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Brezilyalı yıldızın sezon açılışına katılmamasıyla ilgili olarak Haldun Üstünel, “Taksimetre çalışıyor” derken, gün başına verilen ceza ücretinin iki katına çıkarıldığı öğrenildi.

İki yıldır formasını giydiği Galatasaray'ın sezon açılışına katılmamayı bir klasik haline getiren Cassio Lincoln, yine ülkesinden ayrılamayınca yöneticileri küplere bindirdi. Galatasaray' ın Futbol Şube Sorumlusu Haldun Üstünel, Brezilyalı yıldıza uygulanacak yaptırımla ilgili olarak, “Taksimetre çalışıyor” ifadesini kullanmıştı. Lincoln'ün son kaçamağında, günlük 15 bin Euro ceza bedeli belirlenmiş ve 1 haftalık gecikmeye 105 bin Euro fatura çıkarılmıştı. Aynı sorumsuzluğun tekrarı üzerine yönetim bu kez taksimetreyi gece tarifesinden açtı! Lincoln'e, idmanlara katılmadığı gün başına 30 bin Euro ceza verileceği öğrenildi. Bu da 1 haftalık gecikme durumunda tecrübeli futbolcuya 210 bin Euro'luk tarihi ceza kesileceği anlamına geliyor.

Taraftar da tepkili

Lincoln'e her fırsatta sahip çıkan Galatasaray taraftarı da bu kez Sambacı'dan bıkmış halde. İnternet siteleri ve forumlarda Brezilyalı yıldıza büyük tepki var.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*