Lincoln'ü görmek istemiyorum!

Lincoln'ü görmek istemiyorum!.12419
  • Giriş : 08.01.2008 / 10:17:00

Schalke teknik direktörü Slomka, Brezilyalı Lincoln için çarpıcı ifadelerde kullandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Schalke teknik direktörü Slomka, eski öğrencisi Cassio Lincoln hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Bir yumrukla işi bitti!

Geçen sezonun son haftaları... Schalke 04, Bundesliga’da şampiyonluğa koşuyor. Rakip, Bayer Leverkusen.. Takımın beyni Cassio Lincoln, Schneider’e yumruk atıyor ve tam 5 maç ceza alıyor. Lincoln’süz çıkılan karşılaşmalarda şok kayıplar yaşanıyor ve Schalke, Alman Ligi’nde şampiyonluğu Stuttgart’a kaptırıyor. Sonuçta fatura Brezilyalı yıldıza kesiliyor. Bu gelişmeler sonrasında gözden çıkartılan Lincoln, apar topar Galatasaray ile anlaşıyor.

‘Tacın uçları kırılmasın’

Cim Bom'un sezon başı Almanya’da kamp yaptığı otele kadar gelen teknik direktör Mirko Slomka, Türkiye macerası öncesinde Cassio Lincoln’ü şu sözlerle uyarmıştı: “Çok özel bir oyuncu olabilirsin, ama istikrarın yok. Yeni bir transfer olarak İstanbul’da başına bir taç taktılar. Dikkat et, o tacın uçları da çabuk kırılmasın. Çünkü orada bu kadar toleransın olmayabilir...” Bu röportajı Kicker’de çıkan Slomka, dün de Antalya’da FANATİK’e konuştu...

Taraftarları hâlâ unutamadı

İşte, Alman taraftarların resmini gördükten sonra Lincoln tezahüratı yapması nedeniyle bir hayli sinirlenen Slomko’nun olay açıklamaları: “Ben, kendi takımımda olmayan oyuncuların performansı ile ilgilenmiyorum. Lincoln’ün Galatasaray’da ne yapıp, ne yapmadığı da beni hiç ilgilendirmiyor. O defteri çoktan kapattım. Hatta artık onun yüzünü bile görmek istemiyorum...”

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious