Lincoln'ü vermeye dünden razı

Lincoln'ü vermeye dünden razı.10471
  • Giriş : 26.03.2009 / 06:41:00
  • Güncelleme : 25.03.2009 / 23:35:08

Galatasaray Başkanı Adnan Polat, Lincoln'ü isteyen herkese vermeye hazır!..

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat, futbolun başına geçtiği günden beri yeniden yapılanmanın peşinde.

Son 2 sezonda kadro dışı bırakılan futbolcular ve yapılan yeni transferlerle Futbol takımını büyük oranda yenileyen Polat ve arkadaşları bu sezon sonunda da yine yoğun günler yaşayacak.

Skibbe ile birlikte önce Şampiyonlar Ligi ardından Fortis Türkiye Kupası ve UEFA Kupası'nda hayal kırıklığı yaşayan sarı kırmızılı kulüpte yine faturalar birilerine kesilecek.

Ligde şampiyonluk şansını matematiksel olarak sürdüren ancak gelecek için fazla iyimser tablo çizmeyen sarı kırmızılı kulüpte teknik direktör Bülent Korkmaz'ın kalıp kalmayacağını da ayrı bir muamma. Ancak Galatasaray'da çok önemli bir gerçek var ki çok önemli bazı yıldızlar ile yollar kesin olarak ayrılacak.

Galatasaray'daki büyük beklentilerle transfer ettiği Lincoln'ün son vukuatının ardından kesin olarak sarı kırmızılı kulüple sezon sonu ilişkisi kesilecek.

Yönetimden izinsiz olarak Brezilya'ya giden Lincoln'e kalan son 9 haftada teknik direktör Bülent Kormaz görev verse bile Lincoln'ün gelecek sezon G.Saray'da kalması sözkonusu olmayacak. Lincoln'ü isteyen her kulübe vermeye hazır olan sarı kırmızılıların, ezeli rakipleri Fenerbahçe'den bile teklif gelse Brezilyalı oyuncuyu seve seve verecekleri ileri sürülüyor.

Lincoln'ün ardından 2 yıldır üst üste yaşadığı sakatlıklar yüzünden ayrı bir hayal kırıklığı yaşatan Linderoth ile de yollar ayrılacak.

Bu iki oyuncunun yanısara bu sezon bir türlü istenilen formu yakalayamayan ve geçen yılı mumla aratan Shabani Nonda ile de bir yıl daha sözleşmesi bulunmasına rağmen karşılıklı anlaşılıp, mukavelesine son verilecek.

Adnan Polat ve kurmayları kaleci De Sanctis'in de her hafta değişkenlik taşıyan performansı ve bonservis problemi yüzünden geri gönderilmesi kararını aldı. Yabancı oyuncularını büyük ölçüde değiştirecek olan sarı kırmızılar yerli yıldızlar içinde en başta Ümit Karan ile yolları ayıracak. Bu sezon ligde hiç golü bulunmayan Ümit Karan'a istediği kulübe gidebileceği iletilecek.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*