Lincoln'ün eksiği ne?

Lincoln'ün eksiği ne? .9097
  • Giriş : 26.07.2007 / 16:01:00

FC Schalke 04 takımının teknik direktörü Mirko Slomka, FC Schalke 04'ten Bayern Münih'e transfer olan milli futbolcu Hamit Altıntop'un, büyük başarı sağlamasının kendisini şaşırtmayacağını söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Öte yandan tecrübeli teknik direktör, ''Takımınız Lincoln'suz iyi mi, yoksa kötü mü oynayacak'' şeklindeki bir soruya karşılık da ''Farklı oynayacak. Lincoln özel bir futbolcu. Eksik olan sürekliliği'' şeklinde konuştu.
Slomka, spor dergisi Kicker'e yaptığı açıklamada, Hamit'i FC Schalke 04'te tutmak için mücadele ettiklerini belirterek, ''Hamit, Bayern'de büyük başarı sağlarsa hiç şaşırmam. Hamit yüksek kaliteye sahip, ancak bunu bizde çok geç gösterdi'' dedi.
Slomka, Hamit'in, Schalke'de çoğu kişinin kendisini desteklemediğini söylediğinin hatırlatılması üzerine de bu açıklamayı kendisinin de okuduğunu, bu kişilerin kim olduğunun sorulması gerektiğini, kendisinin Hamit ile iyi ilişki içinde olduğunu ifade etti.
Lincon'la Galatasaray'ın Duisburg kentinde kamp yaptığı zaman antrenmanda konuştuğunu ve kendisinde istikrar olmadığını söylediğini ifade eden Slomka, ''Bu ona İstanbul'da daha da gerekli. Orada onun başına yeni transfer olarak bir taç takıldı, ancak taçın uçları çabuk da kırılabilir'' dedi.
Öte yandan, Almanya Lig Kupası'nın (Premiere-Liga Polkal) finali, 1. FC Nürnberg takımını 4-2 yenen Hamit Altıntop'un takımı FC Schalke 04 ile Yıldıray Baştürk ve Serdar Taşçı'nın oynadığı VfB Stuttgart'ı 2-0 yenen Bayern Münih arasında 28 Temmuz Cumartesi günü oynanacak.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious