Lincoln'ün oynaması zor

Lincoln'ün oynaması zor .16569
  • Giriş : 06.10.2007 / 08:56:00

Sarı-kırmızılıların FC Sion karşılaşmasında sakatlanan Brezilyalı oyuncu Lincoln'ün MR'ı çekildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Florya Metin Oktay Tesisleri'nde, teknik direktör Karl Heinz Feldkamp yönetiminde basına kapalı olarak gerçekleştirilen antrenmanda, FC Sion maçında ilk 11'de görev alan oyuncuların, aerobik koşulardan sonra sağlık merkezinde uygulanan terapi seanslarıyla rejenerasyon çalışmalarını tamamladıkları bildirilirken, diğer oyuncuların ise dar alanda taktik ağırlıklı bir idman yaptıkları kaydedildi.

Sakatlıkları bulunan Okan ile Sabri'nin tesislerde ve sahada özel bir çalışma yaptıkları ifade edilirken, fıtık ameliyatı olan Ayhan'ın evinde istirahatini sürdürdüğü, ayak parmağında Ağrı bulunan Hakan Şükür'ün ise dinlendirildiği belirtildi.

LINCOLN'ÜN MR'I ÇEKİLDİ

Sarı-kırmızılıların FC Sion karşılaşmasında sakatlanan Brezilyalı oyuncu Lincoln'ün MR'ı çekildi.

Antrenmana katılmayan ve tesislerde tedavi olan Lincoln'ün daha sonra Bakırköy Acıbadem Hastanesi'nde MR'ı çekilirken, kulüp doktoru İlker Yücesir yaptığı açıklamada, "Sağ dizinde bir sakatlığı var. MR sonucunda bir takım bulgular var ama bunun tam olarak bir değerlendirmesi henüz yapılmadı. Yarın durumu netlik kazanır" ifadesini kullandı. 

Sabah yapacağı antrenmanla Kayserispor maçı hazırlıklarını tamamlayacak olan Galatasaray, akşam saatlerinde Kayseri'ye gidecek.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious