Lincoln'ün son umudu Araplar!

Lincoln'ün son umudu Araplar!.12411
  • Giriş : 01.04.2009 / 12:34:00

Lincoln´ün disiplinsiz tavırlarından bıkan yönetim, Katar ve Birleşik Arap Emirlikleri kulüpleriyle transfer görüşmeleri yapıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Sarı-Kırmızılı kulübün patronu Adnan Polat, önceki gün düzenlediği basın toplantısında, “Lincoln'e gereken cezayı vereceğiz. Ancak ilk adımının onu kazanma yönünde olacak. Oynatıp oynatmama kararı ise tamamen hocamıza aittir” demişti. Buna karşın, Brezilyalı yıldızın disiplinsiz tavırlarından bıkan ve beklenen verimi bir türlü alamayan Galatasaray Yönetimi'nin, Avrupa liglerinde ve Rusya'da transfer sezonunun kapanması nedeniyle Arap kulüpleriyle transfer görüşmeleri yaptığı öğrenildi.

BİR TAŞLA İKİ KUŞ

Özellikle Katar ve Birleşik Arap Emirlikleri'nin Avrupa temsilcileriyle bonservis pazarlıklarına girişen Galatasaray'ın, Lincoln'ün menajeri Roger Wittmann aracılığıyla bu temasları gerçekleştirdiği belirlendi. Böylece kulüp, Sambacı'nın kalan 2 yıllık kontratı gereğince kazanması gereken 5 milyon Euro'luk bedelden kurtulacağı gibi, bonservis geliriyle acil ödemeleri yerine getirecek.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*