"Lincoln'ün üzerine titriyoruz"

  • Giriş : 15.02.2008 / 16:42:00

Galatasaray Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin, Bayer 04 Leverkusen maçında oyuna geç alınmasına tepki gösteren Lincoln'ün kendileri için çok önemli bir isim olduğunu söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Florya Metin Oktay Tesisleri'nde düzenlenen Ahmed Barusso'nun imza töreninde basın mensuplarına açıklama yapan Adnan Sezgin, dünkü çalışmada sakatlık yaşayan Lincoln'ün bugün takımdan ayrı olarak kondisyoner Cevat Güler yönetiminde çalıştığını belirtirken, yaşanan sıkıntıların ise futbolun içinde olabileceğini ifade etti.

Hiçbir futbolcunun son dakikalarda oyuna girmeyi ya da ilk 11'de oynayabilecek seviyede olduğuna inandığı dönemde oynamamayı istemeyeceğini dile getiren Sezgin, ''Bunlar doğaldır, ancak tepkinin de ölçüsü vardır. Disiplin sınırları dışına çıkıldığında değerlendirilir. Lincoln, bizim yatırım yaptığımız ve üzerine titrediğimiz bir futbolcu'' dedi.

-''KAYBETMEK DEĞİL, KAZANMAK İSTİYORUZ''-

Lincoln'ün, Konyaspor maçında takımda olmayacağını, ancak daha sonraki maçlarda takıma katkı sağlaması için özel bir antrenman sürecinden geçtiğini anlatan Sezgin, ''Biz bu kadar önemli bir değerin, takımımıza nasıl daha fazla katkı yapmasını sağlayabiliriz, onu düşünüyoruz. Kondisyon seviyesinin yükseltilmesine çalışıyoruz. Ona ihtiyacımız var. Takım olarak 3 kulvarda birden mücadele ediyoruz. Oyuncumuzu kaybetmek değil, kazanmak istiyoruz'' ifadelerini kullandı.

Toplantı çıkışında basın mensuplarının, Lincoln'ün neden Konyaspor maçı kadrosunda olmayacağı şeklindeki soruları üzerine, ''Sadece kondisyon olarak hazır değil. Başka bir şey yok'' cevabını verdi.

MİLLİYET

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious