Linderoth: Borcumu ödeyeceğim

Linderoth: Borcumu ödeyeceğim.14115
  • Giriş : 28.06.2009 / 22:45:00

Galatasaray'ın İsveçli oyuncusu Tobias Linderoth, hızlı ve iyi bir şekilde takıma dönmek istediğini belirterek, takıma faydalı olarak taraftarlara istediğini verme şansına sahip olmak istediğini söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik


Galatasaray TV'ye açıklamalarda bulunan Linderoth, kendisini iyi hissettiğini ve amacının 2 yıl önceki fizik gücüne dönmek olduğunu dile getirdi. Bu sürecin yavaş ilerlediğini belirten İsveçli futbolcu, "Tabiî ki bu son derece yavaş yapılacak bir şey. Yavaş; ama emin adımlarla iki yıl önce olduğum noktaya ilerlemek istiyorum. Galatasaray takımında oynayacağım günleri sabırsızlıkla bekliyorum. Umarım hızlı ve iyi bir şekilde geri döner ve takıma faydalı olarak da taraftara istediklerini verme şansına sahip olurum." diye konuştu.

Linderoth, takıma ve kulübe kendini borçlu hissettiğini de kaydederek, üzerine düşün yükümlülükleri yerine getirme zamanının geldiğini de ifade etti.

Sarı-kırmızılı futbolcu, kendi oynadığı mevkide gösterdiği performansla dikkatleri üzerine çeken takım arkadaşı Mehmet Topal'la ilgili olarak da, "Futbolculukta bu var; beklersiniz, beklersiniz, en sonunda bir futbolcu sakatlanır ve onun yerine geçerek kendini gösterme şansı bulursunuz. Mehmet Topal'ın oynamadan önce de çok iyi futbolcu olduğunu biliyordum. Mehmet, genç bir oyuncu; gelecekte yapacağı çok büyük işler var. Mehmet de eline geçen şansı değerlendirmeyi bildi. Ve bu da onun için çok iyi bir sonuç oldu." diye konuştu.

Yeni sezonla ilgili olarak da açıklamalarda bulunan Linderoth, "Ben herkesin önümüzdeki sezon için çok büyük bir heyecan duyduğunu düşünüyorum. Yeni ve çok önemli bir isim var: Rijkaard… Onun takıma katmasını beklediğimiz çok önemli şeyler var. Dolayısıyla yeni sezona iyi bir başlangıç yapmak istiyoruz." şeklinde konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*