Linderoth Cimbom'u anlattı

Linderoth Cimbom'u anlattı .12788
  • Giriş : 10.07.2007 / 10:40:00

Galatasaray'ın Danimarka'nın Kopenhag takımından kadrosuna kattığı Tobias Linderoth, sarı-kırmızılı ekibin İsviçre'deki kampında bir basın toplantısı düzenledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

İsveçli ön libero, Türkiye'ye geldiği için çok mutlu olduğunu söyledi. İşte 'Demir Adam'ın Galatasaray, Karl Heinz Feldkamp ve takım arkadaşları hakkındaki görüşleri:

Galatasaray'ın büyük bir takım olduğunu gelmeden önce de biliyordum. Fakat kapıdan içeri girince ve taraftarın ilgisini görünce o büyüklüğü daha iyi anladım. Aslında Türkiye hakkında fazla bir bilgim yoktu. Ancak İstanbul güzel bir şehir. Galatasaray forması altında geçirdiğim her günün keyfini çıkarmaya çalışıyorum.

"FELDKAMP ÇOK İHTİRASLI"

Karl Heinz Feldkamp çok şevkli ve ihtiraslı bir teknik direktör. Bunu bize de yansıtmayı başarıyor. Futbolcuların kıymetini de biliyor. Bizlerden en iyi verimi almak için çalışıyor.

Lincoln ile daha önce karşı karşıya oynamıştık. İdmanlarda daha yakından tanıma fırsatı buldum. Tam bir 10 numara. Topu çok başarılı kullanıyor; oyunu inanılmaz yönlendiriyor. Bize çok şey katacak.

Asla uyum sorunu yaşamadım. Arkadaşlarım beni çabuk kabullendiler ve hemen aralarına aldılar. Birçok iyi arkadaşım var. Takımda İngilizce bilen kişi sayısının çok olması da benim için ciddi bir avantaj. Fakat şu ana kadar en çok kalecilerle sohbet ettim.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious