Linderoth'tan Kewell'a övgü

Linderoth'tan Kewell'a övgü.14115
  • Giriş : 15.07.2008 / 20:10:00

Galatasaray'ın İsveçli futbolcusu Tobias Linderoth, yeni transfer Harry Kewell'ın çok iyi bir futbolcu olduğunu söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Linderoth, GS TV'ye yaptığı açıklamada, Kewell'a karşı daha önce oynadığını belirterek, ''Çok hızlı, top kontrolü, tekniği son derece iyi bir oyuncu. Onun dışında da gerçekten çok iyi bir solak. Diğer transferlerimizin hepsinin de çok faydalı olacaklarını zannediyorum'' diye konuştu.

Linderoth, geçirdiği sakatlıkla ilgili olarak da şöyle konuştu:

''Benim için gerçekten çok zor bir deneyimdi. Geçirdiğim son derece zorlu operasyon ertesinde bu sezon oynayacağımı dahi tahmin etmiyordum ki sonra antrenmanlara başladım. Milli takıma çağrılmış olmama karşın resmi maçlarda yer alamadım.''

Artık kendisini iyi hissettiğini ifade eden Linderoth, ''Şimdi benim yapmam gereken asılmak ve çok iyi çalışmak. Eski performansıma ulaşmak için kendimi çok sıkı çalışmak zorunda hissediyorum ve elimden geleni yapıyorum. Kendimi iyi hissediyorum, takımla birlikte tüm antrenmanlara katılabiliyorum ve her gün iyileştiğimi daha da iyi olduğumu hissediyorum. Öyle zannediyorum ki bu böyle devam edecek'' şeklinde konuştu.

Linderoth, yeni teknik direktörleri Skibbe için de ''Daha önce de son derece genç hocalarım oldu. Yani ilk kez genç bir hocayla çalışmıyorum. Benim hocadan edindiğim ilk izlenimler gerçekten çok olumlu'' diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*