Lise öğrencisi bıçaklandı

  • Giriş : 27.09.2006 / 00:00:00

Kocaeli’nin Gebze ilçesi’nde lise öğrencisi 17 yaşındaki Vedat Altürk, tartıştığı bir kişi tarafından kalçasından bıçaklandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Gebze’nin Darıca Beldesi’ndeki Neşet Yalçın Lisesi Sosyal Bilimler Bölümü 2’nci Sınıf öğrencisi Vedat Altürk, yeğenini tokatladığı gerekçesiyle tartıştığı kimliği belirsiz bir kişi tarafından, sol kalçasından bıçaklanarak yaralandı.

Okulun çok yakınında meydana gelen olay sonrası, yaralı öğrenci arkadaşları tarafından Gebze Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Kalçasından hafif yaralandığı belirtilen Vedat Altürk,, yapılan tedavisinin ardından taburcu edildi.

Tedavisinin ardından ifadesi alınmak üzere karakola götürülen Vedat Altürk, polise verdiği ilk ifadesinde kendisini bıçaklayanı tanımadığını belirterek, “Tanımadığım bir kişi yeğenime Tokat attı. Ben de bu yüzden o şahısla tartıştım. Tartışma sırasında itikleyince bir ara yere düştü. Yerden kalkar kalmaz ise beni bıçaklayarak kaçtı” dedi.

Olayla ilgili soruşturma başlatan güvenlik güçleri, Vedat Altürk’ü bıçaklayan kimliği belirsiz kişiyi yakalamaya çalışıyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious